Platoni dhe Ksanthipi

me te nigjume e kom po kapen nji grup shqiposh para 2-3 javesh ne Hollande. Beluli thote qe e kane ngatarru kot po per momentin, i kane von byzylyket, thone

:stuck_out_tongue_winking_eye:
Nein…nein… nuk eshte Beluli jone nga ata.

" … Po EB na hapi syte…"
I nderuar, kaq poshte paske ra, se ke pritur te te hapi syte Kone Miushi.

1 Like

njeriu eshte pus i thelle, o brad. Edhe une hezitova ta besoja po ai qe m’tha e njef se jetojne ne nje qytet

kjo gjuhe ofezash banale nuk i ka hije nje kandidati BQ

1 Like

Bredharako, sa here do te perseris, qe per ate njeri kam patur respekt te veçante. Une nuk shkoj kurre te takoj nje njeri, po nuk pata respekt.
Pastaj, emrin Kone nuk ia kam ngjit une, por kundershtaret e tij.
Mos humb pike kotsekoti ne syte e mij. Mos mbro njerez dhe çeshtje te vogla, por mbro njerez dhe çeshtje te medhaja. Nigjoje kte keshille nga plaku.

pra ti ben pjese te kundershtaret e tij. Ata e ofendojne Kone, ti Miush.
Pune te paqme paske bere, @bradland qe e ke mpleksur te nderuarin me Berishe & co. Ajo foto paska qene e vertete

Nuk isha une qe bera pune por i nderuari e kuptoi shume shpejt kush eshte e mira dhe kush eshte e keqja .

pra u shit? per sa aspra?

Pjeri as nuk shitet as nuk blihet , mendja e tij nuk ka cmim , eshte nje aset i pacmueshem :slight_smile:

@BeluliXVI -n pashe para ca oresh ne nje vend me ca vlonjate te tjere dhe po benin muhabet batutash. Mos u merakosni se eshte shume mire, si kokrra e dardhes me bishtin para :grin:.

Jo mor zoteri, une i kuq? Une nuk kam as makine te kuqe me rrota te trasha !

1 Like

E kishte gati propozimin ne 2014 kur po hiqnin AF nga posti. Bile ay i mathi i QSH kishte fol me kete çunin qe njeh dhe ti. E kish pyet a ka ndonje emer te denje per kete pune. Te shoh i kish thene ky tjetri, se donte te bente nje bisede matjepulsi me P. Po kur lexoi ketu filtrimin ne menyre teper ashiqare te P me Brlnd u shqetesua shume. Ku e dime ne qe ky nuk na shet sekretet e BQ te dk.prf.SB me tha i nevrikosur. Po dale i thashe se ku e di ti qe P nuk i vjedh sekrete Brlnd per dkt.prf SB dhe ti sjell ty? Tundi koken i pavendosur dhe nderroi muhabet.
Se me bere te flas me shume sec duhet te marte e mira te marte.

E hongermja e Funit.