Prag-zgjedhje parlamentare 2017

zgjedhje
parlamentare
fushata
2017

#41

Pemet jane shtuar perkrah dhe pergjate muzeut, bankes, operes, 15 kateshit, aty ku me pare kishte asfalt e beton.

Guret e marra nga trojet shqiptare jane te bardha e vertet qe nuk duken bukur, por te zhuritur, sepse s’kane asnje motiv por jane lene thjesht te bardhe, por ndoshta ndryshon kur te hapen shatervanet.

Ndoshta do te vihen cadra e tenda me gjera, ndoshta vazo te medha me peme. Te shohim.


#42

Po shpresoj Shkabe. Tiranes i duhet nje kend i dénje ne lemshin urbanistik qe eshte krijuar. Permet sic jane vendosur tani jane pa lidhje dhe ne menyre
jouniforme.


#43

Per mua ky eshte nje shesh idiot!


#44

:joy: :joy: :joy: ky quhet krap, o park


#45

Sheshi nuk mund te ishte (dhe duhet te ishte) qe ne fillim shesh, vecse siç eshte bere tani. Per arsye politike (per te evituar mitingjet), ju devijua karakteri.
Sot eshte kthyer ne identitetin e vet: ne shesh


#46

po gjete nje shesh te ndryshem nga ai i sotmi…


#47

Gjoja e pare e pare qi bone shqiptaret e mi ne demokraci ishte mveshja e banjave me pllaka. :v:

Plasën pllakat sheshit :smile:


#48

Une kam nje ide pak me te mire, qe PD-ja dhe LSI-ja te bashkepunojne per te qerruar murtajen ish-komuniste me bijte e tyre mavi. Ne fund te fundit Ilir Meta eshte student i Dhjetorit.


#49

meqe lexova fjaline tate te fundit:

101 here eshte thene edhe ketu ke peshku : ncuk, Meta nuk eshte i dhjetorit, por ka qene Sekretar i Komitetit te Rinise per degen Ekonomi Politike. vetem per kete shkoi tek Ramizi

Që në vitin e parë kam qënë Sekretar i Rinisë i “Ekonomisë Politike” të katër viteve bashkë


#50

Mos, na dolen te gjithe komuniste :joy::joy::joy:.
Papapapa sa syleshe keta “antikomunistet” e pd-se mre ! Apo jane thjeshte komuniste me xhaketa blu :joy::joy::joy::v::v::v:.


#51

Nuk u bo pershtypje ktyne se Xhelili me Pirro Kondin, para se te thirshin Sabriun me Cunin e Sheqeres i bon thirrje Metes e Majkos qe te shkepusnin Rinine prej duarve te Azemit me shoke. Kur Majko me Liken deshtuan, atehere Ramizi thirri prap Xhelilin e u tha gjeni nje Tropojan te komunikoje me Tropojanet e Azemit. Tropojani u gjet…dhe historia e dime te gjithe si vate…
Poshte Komunizma :v:


#52

Sheshi ka dale shume me mire se cfare e prisja.
Me ne fund edhe shqiptaret u pajisen me nje qender graviteti. Ne 4 vjetet e ardhshme shqiperia futet ne rradhen e vendeve evropiane.


#53

Fakti qe e ke shkrujt ne 3 fjali eshte prova absolute e pamundesise me permbledh vitin e “magjishem” '90 në nje fjali te vetme. U dashkan 3.

Chapeau


#54

Ky shesh eshte si nje mut i modh, kuptohet i fresket, dhe per ta zbukuru sado pak e kon mush me ca shatrivana sikur hudhin shuren dhe ca peme endacake te vetmuara. Pra, njesoj si per t’ia heq eren e keqe mutit me i hudh ca kolonjo apo livando.


#55

plasen pllakat sheshit :))


#56

Tamam qe Rama Te jape "urbi et orbi " :smile:


#57

Ti me duket do votoc per Zogun :grimacing:


#58

E ke kabim, kur te gjendesh ne te do ta kuptosh qe eshte i vecante dhe te jep nje pamje te mire te tiranes.
Pervec kesaj ka dhe nje parkim te madh nentokesor per ju qejflinjte e makinave, dy ne nje funksione dmth.


#59

lol, ti po thu qe muti ka ene kryma mrena. Kjo tregon qe eshte mut i ushqyeshem.


#60

E qelbe muhabetin fare, mos u bej berber konservator.