Prag-zgjedhje parlamentare 2017

zgjedhje
parlamentare
fushata
2017

#61

A thame qe do e bejme Shqiperine si vendet Skandinave?


#62

E cju duhet ai shesh aq i madh, per te hedhur plehra hapur si ne keto raste, mjaftojne ato bulevarde qe jane :


#63

meqe ra fjala dhe meqe me doli perpara: a ka qene publikuar me pare kjo foto ?? :joy: Kjo qenka ç’qenka !!!


#64

Po mer ky ka qene ai mo Bashkim Elezi, si e ka pas… i gazetes Bashkimi, frymezues ideologjik i Cunit te Sheqeres bashke me ate udbashin Bujar Hoxha…ktij i shkoj jeta ambasador ne kohe te Salih Qenefit, sepse si Sekretar i Pergjithshem i Rinise Komuniste ishte dalluar per akte anti-komuniste si ky me lart.


#65

Mehmet Elezi, sekretar i Parë i Komitetit Qëndror të Rinisë ne vitet e bukura te PPSH.

P.S. ka qene dhe ai kolone e peste brenda Partise, si Berisha, prandaj e vleresoi Berisha si ambasador. E njejta gje me Bashkurtin.


#66

Ramses i Pare duke takuar Osiris.

Per çfare arsye valle? Ç’lidhje do te kete figura prane? Pse hiqet indiferente dhe formale nese lidhja nuk eshte vetem farefisnie, kur dihet qe ne Egjyptin e Lashte fuqia nuk preferonte zgjedhje te ndershme elektorale?

Pse ne hekatomben e fshehte ne qender te piramides mungonte arkivi me pergamena te dosjeve? Kujt i interesonte kjo gje? Si mund te zgjedhen te gjitha keto mistere kur rreth e qark piramidave kane mbetur vetem beduine te heshtur si kercunj, me te heshtur se shkretetira ne mesnaten pa hene nen tingujt e Bolero te Ravelit?


#67

Mehmet Elezi bashke me vllain e vet Tahirin kane qene spiuna zvaranike e komunista 24ct. Te dy sula i boni ambasadore, nji ne Zvicer e nje ne Kine. E prap se prap salistat antikomuniste vazhdojne e dhjesin nga goja, aleanca partiake per zhdukjen e komunizmit…


#68

Sepse nuk jane antikomunist por jane Sunit Qamilist qe u shkon jeta tu bo Bythecin mbas bothes se vyshkur te Babes


#69

25-a po vjen. Keni thene qe do fitoni 78 mandate pa Meten, pastaj e bete 73 e tani se fundmi po ju luteni demokrateve te votojne per ju qe te kapni 71-n, sepse nuk ju dalin llogarite.


#71

Futja Kot Tani…Fatkeqesisht perdhunuesi e shkaterruesi ka qene Baba tesikujfishkur, kurse Moma e shkrete ka qene e mbare e frymezuese por e neperkembur. Eshte perdhunuar e ka lind djale a vajze qe kur i ka rrit me mundime…Baba gjenetikisht i degadum …Cunin ja ka fut me zor ushtar dhe ja ka kall ne varr pa mbush te 20 vjetet kurse gocen si Aishen, ja ka heq Nones prej shpie qe 14 vjec e i ka gjet nje burr qe do e perdhunonte ma mire sipas menies se Babes. Lesh dy Fele, nje Fele e qelbur vetem Mashkullore …ne mizerje e sharlatanizem.


#72

http://www.lapsi.al/lajme/2017/06/07/foto-si-do-t-duket-nat-n-sheshi-sk-nderbej#.WTg0epJ97DA


#76

Osiris ishte pararendes i Jezu Krishtit .


#77

Shif si rrifen komunistat me njeri tjetrin :joy::joy::joy: ooo ç’u kenaqem…

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/06/07/video-plas-mes-met-s-dhe-ram-s-sherr-masiv-mes-militant-ve-t-ps-dhe-lsi-n-ku-ov


Pas katër vjetësh bashkë, fillojnë akuzat e sulmet
#78

plasi ne kucove :grin:


#79

Thone qe urrejtja brenda llojit eshte me e hidhur.


#80

Duket si pune seksi Zeqo.sherrxhinjte nuki thone njeri tjetrit :" do te te vras , zhduk etj ’ por " do te te ashtus gruan , nene , motren …" ndoshta tiku ka te drejte kur I shpjegon fenomenet e kesaj dynjaje nga nje kendveshtrim I caktuar :grin:


#81

po ti pse shqetesohesh o Maks … leji ata ti shiko Republiken e Re. Ajo eshte e ardhmja!


#82

Pending…

“Me 21 Janar u vrane ca kokpalare”.
“Hajdut me ze dhe figure, dorezo bllokun”.


#83

Dhe grigja te mblidhet per te marre bekimin.


#84

Nuk eshte I bukur sheshi ‘Skënderbej’.

Ia fusin kot të gjithë ata që po thonë në kor se kryevepra e fundit e “Rilindjes”, rikonstruksioni i

sheshit “Skënderbej”, është sa e shpifur, aq edhe e shëmtuar.

Krijesa e Edi Ramës me siglën e Lali Erit e ka një gjë të bukur; parkimin nentokësor dhe pamja magjepse naten.:stuck_out_tongue_winking_eye:
https://peshkupauje.com/uploads/default/optimized/2X/c/c7459a84f8494ad4ae56189e503858257f21e2f7_1_533x800.png
Sheshi ka shumë pllaka të ndryshme, por ato janë të përziera në mënyrë të rastësishme, kështu që e gjithë sipërfaqja e sheshit duket si një dysheme banjoje publike , shumë e lirë madje. :joy: