Prag-zgjedhje parlamentare 2017

zgjedhje
parlamentare
fushata
2017

#85

Si qumeshtor i ngrohte eshte kapo, te lepic me te.
Shko vizitoje kur te hapet se te jep vizion dhe energji te re.
Po nuk jane sheshet qe i fetishizoni kaq shume vepra e vetme e kesaj qeverie kapo, por vendosmeria per ti cuar gjerat perpara, and you know it.
Luli premtoi gjithe ato gjera para se te behej kryetar bashkie dhe beri palle tere kohen, e kish mendjen vetem per te bilbilosur kur cohej nga gjumi, nje karte studenti nuk e beri dot, e sot premton serish me te njejtin zell per te mos bere asgje neser. ndersa rilindja po i ben projektet realitet. Help us help shqupi and albania kapo. Kur them us jo mu, se une personalishr kam leshte e currit ne dore…
Lene Patozin se tani flet serbes, pasi u shkarku nga basha si stalini zhukovin ne ajer, pa fillu ala fushata.


#86

http://www.lapsi.al/lajme/2017/06/08/basha-aktiviteti-m-i-suksessh-m-i-ram-s-sht-droga#.WTlvgdy1vqE


#87

a thu? Na sollen drogen e na shkaterruan trashigimine kulturore, ate pasuri aq te rralle…

http://www.lapsi.al/lajme/2017/06/08/foto-shkat-rrohet-manastiri-qindra-vje-ar-n-sarand#.WTlvmty1vqE


#88

Shum e bukur kjo foto e dyte.


#89

Keto jane dekore elektorale, jane si puna e palmave qe mbas 6 muajve dhane shpirt, por leket firuan ama. fare mire me ato leke mund te ishin blere disa laboratore kontrolli ushqimor per te shpetuar njerezine nga ushqimet kancerogjene. Po me ke flet thuaj!


#90

Noten edhe nje kasolle me kashte e arixhiut me disa qirinj per drite ngjajne bukur, pavaresisht varferise ekstreme ne te.


#91

Albano, thuj atyre arqitekteve te sheshit a ku di une, qe ta ndricojne sadopak ate gerdallen/gogolin e lene pergjysem prane kishes ortodokse se te kall friken noten. Duket sikur do te sulmoje sheshin si tek filmi “goxilla”. hahahahhahah


#92

Si qendron puna e asaj gerdalles, se sa here vij aty po njelloj ketu e pese vjet me sa mbaj mend.


#93

Në Kolonjë bejne vjersha për Spiropalin :joy:


#94

Si e pieti ai Fshatari i Zvesdes Lulthimin sot… Kur ta takosh zotin Trump a do i tregoni per hallet tona???:rolling_eyes: Kta kan mbet ne 1944 mer amon. E u tallshim ne me Partizanin Meco.

Qendrestaret me duken pak DOWN… nuk po merren HIC as me SurratQitapin e Edvinit e as me Sheshin e Vilajetit…Ata bon nomin per nje kopsht lojnash kalamojsh e do e lene Sheshin e Gjergjit te kaloje kshtu Paqt… Apo po planifikojne qe ku te vijne ne Pushtet ta crrenjosin Gure me Gure, qe nga Cameria e deri ne Tropoje


#95

aha, pranej paska fillu me i vesh brekushet e gjona palloshi se vishka diaper-a poshte.

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/06/08/basha-ka-nj-ofert-t-re-p-r-edi-ram-n#.WTmcjYUpCaM


#96

Gjobaxhiu Edi Rama

Gjobat e mia t’u bëfshin ilaçe.


#97

Que Golazo!

Que Golazo!


#98

iFiqo te lutem me lejo ta bej share edhe ketu kete foto historike per shqiptaret, deri sa ta vere admini ne balline


#99

Admini e ka mendjen tek klima globale,
Mirpo sot ndryshojti moti i shqiptarve

Qershor u befte jeta


#100

rendesi ka qe Amerika nuk na la mbas dore edhe pse kemi nje anti-president ne krye te qeverise.
Amerika e gjeti liderin per te vazhduar bashkepunimin per t’iu ofruar shqiptareve te ardhmen qe meritojne, per te vazhduar rrugen e nisur qe me anetaresimin ne NATO, levizjen e lire, dhe ndertimin e arterieve infrastrukturore kombetare.

Jam i mendimit qe e kane nisur shume mire kete bashkepunim me tematikat mjaft te rendesishme te uljes se papunesise dhe fuqizimit te ekonomise. Nje ekonomi e forte dhe klime e mire punesimi do zbuste nevojen per arrati, ashtu sic te gjithe jemi informuar qe 56% e shqiptareve po cajne ferren. Lajmi i mire sot eshte qe shqiptaret vazhdojne te udhehiqen nga Amerika, dhe presidenti i Amerikes po i jep akses te pakufizuar Lulzim Bashes.

Me pelqen ajo pjesa qe te dy qeshin dhe kane dhene OK-in e tyre, ja shikoje me vemendje, packa se jam i bindur qe ky lajm do i gezoje edhe adminet dhe do e shohim shpejt ne balle te peshkut dhe do e komentojme gjate. Eshte foto e pare e Presidentit Trump me nje politikan te Shqiperise. Trump i mirepret shqiptaret!


#101

Faleminderit 270000 dollaresh!


#102

Po pranej ju luste zotit Basha Ky, perfaqsusit te z.Trump ne Shqiperi dhe anasjelltas :smile:
Tashi po zbardhen peshqirat