Probleme me reshjet, përmbyten rrugët e fryhen lumenjtë

Edhe kenga thote qe ‘shi bie ne tirane’ , plus robet ankoheshin per uje. Ja tani keni uj plot.
Qiviria shkonte ne venezia per nje cike weekend te njome, kesaj here e gezoni dhe ju

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

su pertypen dot ato te KM… Kalut ke shukri mavria. O si me fol per kryetarin e upuzites e me permen emrin e Lulit.

Ore ka dale luli te bej opozite sot?

çdo gjë që fryhet,ç’fryhet:smile: ça do bëhet me tra(m)pin thuaj! a do ç’fryhet vallë? se shiu në shqipëri këtë punë ka. plus që ka një veti të çuditshme. po ti zesh rrugën ,rri aty ku bie!

Tirana u be e frikshme sot… Nuk e di si kane bere shkodranet gjithe keto vite me permbytje. Aty te pallati me shigjeta eshte e disata here qe Lana del ne rruge askush se can koken te veje dore pa mos flasim pastaj per andej nga bregu lumit…

Opozita me e mire eshte te mobilizohesh e te ndihmosh njerezit qe jane ne hall. Per te treguar me gisht e bejne te gjithe, eshte puna me e lehte ne bote.

1 Like

Fryhet vjosa derdhet Buna …fajin e ka saliu.gjate beharit nuk patem shume kohe te benim ndonje kanalizim se ishte europiani I futbollit,plazhi etj…

"Gruaja shtatzene dhe foshnja 5 muajshe"
Nuk me duket lajm i sakte, po cfare s’ndodh.

1 Like

Zotit nganjëherë i pëlqen të bëjë antikrishtin…Mëkat

Edhe kanabisi.:grinning:

shkabes dhe kur t’i ankohet ndonje dite gruaja per dhimbje koke do i hyje më koke gugllit dhe do i thote"po boll mi gru se dhe filanes e fistekes iu dhimbte koka shume"

“Ne Amerike u dhemb koka me shume grave”

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

1 Like

Lajm i keq :frowning:

Fiqo, kur robi mbytet ne Lane, eshte tregusi i funit qe ai ven ka mor rrugen e mvtit

1 Like

Edhe sikur pa shtet e pa qeveri te ishim me pak telashe do te kishim. Po si mer nuk guxon shiu me ra se gropa e mutit (tirona) mushet menjehere.

MU me vjen gjynof per katunaret se do tju jete lagur hashashi dhe do tju myket. Qeveria te lejon, por zoti te ndeshkon.

Ça u bo? E lagu? Se lagu?