Propozimi i PS-së për mbylljen e portaleve në kundërshtim me OSBE-ODIHR

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Jam dakort me ty per shpifjet. Refugjati i qelbur amerikan mund ta kete bere per arsye te ndryshme, duke filluar nga inati personal per Ramen se e ka share nga motra, tek inati per PS se eshte Salist - ose per sensacion per te marre sa me shume klikime dhe fitime nga reklamat. Cfare ndryshimi ka nga psh Anabel qe trillon histori komiko-dramatike me “anonim” te tipit “qytetari dixhital” qe te kete sa me shume klikime dhe diskutime ne faqen e saj ne Facebook?

Pyetja me e drejte eshte Pse Ka Portale te pa-rregjistruara dhe a duhet te lejohen ato?
Cfare mendoni ju si Peshq larg konflikteve me njeri tjetrin.
Se cfare mendon Partia Socialiste vari hejbet…se na del Tit Vasili a Mona me Luan Ramen si Liberator dhe e kundershtojne kete nisme dhe largohet tymnaja e rradhes.

Sipas mesimeve qe kam nxjerre nga VQ, nese nje nisme krijon te ardhura duhet te regjistrohet - for or not-for-profit.

bukuri, ja ku u morem vesh.
kaq e thjeshte eshte.

Dakort… pra duhet te rregjistrohet …neser ne pushtet vjen PeDi perseri fale rotacionit…dhe do kemi te njejtin diskutim te shemtuar ku njerezia nderron krahet pa te keq. Normale

1 Like

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

lol! pz. ncnc

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

thote ai qe bashke me llasticen e perdor lolin me shume se te gjithe te tjeret se bashku. ncnc pz

nje detaj, shkaba, gjembin e ke femer…

nga ana tjeter, lidhur me temen, ky fenomen duhet te mjaftoje per ta mbeshtetur si veprim

http://www.cnn.com/2016/12/12/politics/russia-hacking-election-senators-donald-trump-angus-king/

1 Like

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

1 Like

per te vazhduar “argumentin me nje kushuri”, kam njerez ne nje nga keto vendet e vogla satelite te rusise.
Nuk ja dilje dot t’ja u hidhje poshte trump, vs. hillary, aq efikase propaganda.
n/kuptohet me rrjete sociale & fake websites.

mgjqe, on a second thought, atje keto pune behen drejteperdrejte, s’ka nevoje per fake news.
eshte per boten qe e ndermarrin aktivitetin hacker-at, them.

1 Like

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

edhe kjo qendron