Protesta në JFK kundër urdhrit anti-mysliman të Trump


#249

Zyrtari i Veliajt: Trump është një terrorist jo legjitim

Një zyrtar nën varësinë e Erion Veliajt ka folur me gjuhë urrejtje ndaj Presidentit të ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Florian Dauti, përgjegjës sektori tek Ujësjellës Kanalizime Tiranë, që varet nga Bashkia e Tiranës, e ka quajtur Donald Trumpin terrorist.

Ja çfarë shkruan në Facebook:


#250

Uups ujesjelles kanalizimet TIrane do kene pergjegjes tjeter


#251

Ska me common sense ne median amerikane.
FOX-i nuk ben tifo per Trump por eshte me republikanet.
Mediat e tjera benin tifozllek per Hillarin deri ne peshtirosje,sot jane bere anti-Trump ne cdo lajm a thua se per cdo gje qe shkon keq ne bote fajin e ka Trumpi.
Kane rene me poshte se Tema e Ymer Bazes apo 55 e Fahri Balliut.


#252

Po normalisht.
Sdo e lejn te mori ne qafe shefin :smile:


#253

“Frika” dhe “paniku” qe shkakton…

Frika dhe paniku … e qelben perreth shoket e partise.


#254

po pra po perderisa ti frekuenton FOX - normal qe do e kesh te veshtire te shohesh nje pikepamje tjeter


#255

Is Brooklyn with a bubble on it :joy:


#256

TRUMP ESHTE FASHIST

ket keni problem ju?!

sikur duhet te krenoheshit me kete fakt, jo anapolla


#257

Nuk erdhen skeptiket fare sot.
Ose nuk i njofta une, se jan bo te padallueshem nga simpatizantet e flakte,


#258

Ndonje ti thote ketij Florianit qe cfare Nuk shkruhet me apostrof. Pastaj te merret me Trumpin qe prij Shqipnie.


#259

Edhe “ti” nuk shkruhet pa apostrofe, vetem kur eshte peremer vetor “une, ti, ai, ajo”. . Apostrofë eshte gjinia femerore, me “ë” ne fund. Nuk eshte me shkronje te vogel gjithmone, vetem po te jete ne fillim te fjalise. :smiley:
Ik ulu, 7.


#260

Dhe ju ul ne gjunje pharmas. Prandaj dhe korenti votoi per te. Rendesi ka qe do te kemi ilacet me shpejt ne treg, pavaresisht se mund te jene te rrezikshme per jeten.


#261

#262

Yes, ketij vendi ato i duhen. Sa me shume ilace, sa me pak shkolla. We’re getting there.


#263

#264

Po une shkruaj nga celli ore, Nuk jane gabime keto. 3here ma nderroi celli kete ‘nuk’ :stuck_out_tongue_winking_eye: . U lodha. Lol


#265

Wee ça bqimash, palloshi eshte lule para ktyne.


#266

Dhe qe ta dish cfare shkruhet edhe me apo apostrof.Ja si te filmi “Perballimi”:“C’fare e ke kete misrin qe solle?” "Epo dihet ajo,nje fare kemi ne,fare Floqi " :stuck_out_tongue:


#267

Po prit se ka mo.
Shif psh, nji nga ato skeptikat qi permen une, Elizabeta W, votoi ne mbeshtetje te dr.Ben Carson si sekretar i HUD. Dmth votoi PRO, qe te jemi te qarte.
Biliver-e mer, Big Biliver-e:smiley:


#268

:grin::grin: ben buke lepurushi me ate lloj fare se :stuck_out_tongue_winking_eye: