Rama dhe Basha bien dakord 100%


#208

ligjet nuk behen per t’ja fut njeri-tjetrit por me qellim te konfortit shpirteror te ligjvenesit. qe kur te besh vrasje (apo krime) mos te te vrase ndergjegja.


#209

idem, kshu thone dhe per ty kur t’shofin ktu nate e dite; e ka lon burri, thone


#210

shof se perveç artit mesjetar, paske studju edhe personazhin e Raskolnikovit.


#211

vetem se komenti im s’kish lidhje me diten apo naten, por me politizimin e femres. nje femer normale nuk merret me politike, ta kisha fjalen.


#212

po ku i gjen kto percaktime, o kurreshtar? ne ca shekulli te ka lene makina e kohes, mo? femra normale merret me ca t’i doje kokrra e qejfit, njesoj si nje mashkull normal


#213

per ty dhe mundet, por jo per mu. nuk mendojme njesoj ne te dy.
si dhe une nuk thash qe t’i vrasim femrat qe merren me politike. ti eliminojme nga toka se jane te mallkuara, etj.


#214

Une Mero Bazen nuk e besoj kurre,por ky eshte lajm qe verifikohet lehte.


#215

Gongu ka rënë për Ilir Metën

…mire ti bohet thote populli sepse nuk vuni mend qe Rama ja ka pas gjithe jeten me te futme, per ma teper dhe mosmirenjohes i atij favori skandaloz qe i boni Berisha duke e shpetuar nga burgu 100% i sigurt.


#216

ne asnje menyre t’i eliminojme, na duhen femrat normale qe na e fusin normalisht, si psh Merkel, Le Pen, zhardin, espana. Ta fusin kto qi ta lujn fene, t’ka lezet shpirti!


#217

Tak Ngjela ska as elektorat dhe as anetare kryesie as nen kryetar dhe prape eshte ne krye te listes tek Rama.

Partite e tjera kane te pakten nje kryesi formale dhe nja 100 anetare…


#218

kujt ja ka fut Tak Ngjela?


#219

o po iranit ja bejme dermane, tek e fundit e kemi nje tufe muhaxhadinesh por atij kodosh kimit si do ja bejme thuaj


#220

ahaha :grinning:

ja fut Korriksja Kimit, mos u bo marak! ta fusin femrat sot, sa krahu ta fusin!


#221

Me c’duket, i vetmi qe mbeti prape “jashte” eshte Tak Ngjela…perpkeljet shkuan kot . komunistet perseri ne pushtet me te forte se kurre e droga vazhdon :frowning2:


#222

Po c’a thu o Makso … pse vazhdoni te jetoni me deluzione? Po pse mor zoteri mendon keshtu? Rama ka pas rrugen e hapur nga SHBA … boj ca te dush zgjedhjet do njifen!


#223

S’e kuptove komentin tim.


#224

O Kurreshtar qenke shume K.A.R. Jam mashkull dhe nuk jam i divorcuar. Ne kete forum cdo njeri eshte i lire te jap mendimin e vet e jo te flas si tek mejhanja e lagjes pas dopios se 3 ose te 4. Sa per te futmen te keshilloj te shoh nje film qe quhet “Game of Thrones”, nese ke kapaciten intelektual ta kuptosh se nga cfare lexova kuptova qe kishe mungese te theksuar nueronesh.


#225

http://www.gazetatema.net/2017/05/07/fotot-rrjeti-shperthen-ne-humor-me-sjelljen-politike-te-bashes-ja-fotografite-me-pikante/2/#gallery_photo. Ja cfare thashe une dhe doli.


#226

epo po te jesh mashkull s’te takon te me thuash ■■■ se postimi im s’te drejtohej fare. bile u kerkoj falje dhe femrave ne kete rast. se kur shof postet e tua, te nje njeriu te deshperuar, duhet t’i ket ndodh gjeme te shkretes mendova, do e ket lene burri.


#227

Ehhh ku kari ku ti mer miku ik. Je shume larg atij.