Rama dhe Basha bien dakord 100%


#21

Ndajini more …Ka njeri aty…mos i lini kaq gjate KOke Koke…dilni e flitni popullit qe Romeo me Xhulieten jane Bashke… qe te merren me sezonin turistik njerezia


#22

Po stha gjo lulideri nmesnate cfar ndodh??? Di gje njeri???


#23

Cfare ndodhi me Republiken e Re, Qeverine Teknike dhe Qeveri pa Edvin drogmenin e lidhur me mafian?


#24


#25

Fitore! Fitore e popullit trim shqiptar! Ra Edroga! Uperkul ne gjunje diktatoruci!


#26

Rama dha doreheqjen! Qeveria Teknike fillon neser! Zgjedhjet shtyhen per ne vjeshte! Bravo pdhista! Fituat edhe kete rradhe! :rose: :rose: :rose:


#27

Po kushtetuta?


#28

E kemi thone e sterthone qe ne fillim.

Ca Thote Luli bohet!!!

Kshu ka qene e kshu do jete gjithmone!!!

Te tjeret jane figurante! :joy:

Ska le akoma ai burre me i kthy llafen!!!

"Sa më takon mua jam 100% me atë që tha kreu i opozitës” – tha Rama

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/05/18/video-fjal-t-e-ram-s-dhe-bash-s-p-rpara-se-t-shtr-ngonin-duart#.WRzngYEpCaM


#29

Arrihet marrëveshja, Basha: ‘Çadra e lirisë’ vazhdon misionin e saj :v:

“Të dashur qytetarë dhe qëndrestarë të ‘çadrës së lirisë’. Kemi një marrëveshje për ti hapur rrugë zgjedhje të lira dhe të ndershme. Është merita juaj dhe qëndrimi juaj heroik këtu që solli marrëveshje.

Gjithçka ka ndryshuar. E pa mendueshmja e tre muajve më parë sot është realitet. Nesër nisim përgatitet për tu dhënë shqiptarëve zgjedhje të lira dhe të ndershme dhe për të nisur së bashku rrugën drejt një Shqipërie ku gjithçka do të ndryshojë, asgjë nuk do të jetë më si më parë, bazuar në vullnetin dhe qëndresën tuaj”, u shpreh Basha.

Më pas Basha shpjegoi edhe faktin nëse ‘çadra e lirisë’ do të mbyllet sot apo jo.

“Çadra e Lirisë nuk do të mbyllet sot, por me arritjen e marrëveshjes së plotë do të përfundojë. Zoti e bekoftë Shqipërinë, Zoti ju bekoftë ju”, u shpreh Basha.


#30

Bravo Luli!!! E palloi mretneshen!

"Sa më takon mua jam 100% me atë që tha kreu i opozitës” – tha Rama

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/05/18/video-fjal-t-e-ram-s-dhe-bash-s-p-rpara-se-t-shtr-ngonin-duart#.WRzngYEpCaM


#31

Partia e Bojaxhiut eshte pjelle e PS-se :hugging:

“Askush nuk mund të ma heqë të drejtën të votoj më 18 qershor. Është dekretuar nga Presidenti, është me Kushtetutë”- tha Bojaxhiu.

Nga ana tjetër Spahiu tha se s’mund të shkohet në zgjedhje pa opozitën duke ‘akuzuar’ për monopolizim të ekraneve, kryeministrin Rama, Bojaxhiun dhe Blushin.

“Hap televizorin del Rama, hap frigoriferin del ti. Kudo del vetëm ti dhe Blushi. Hap lavatriçen del ti. Nuk hapim dot frigoriferin”, – tha Spahiu.:joy::joy::joy:


#32

Ça u bo me Gjigandin!!?:worried:


#33

O Luli i modh!!!

E solle neper gishta si Fidget Spinner!!!


#34

"E pamendueshmja e 3 muajve më parë sot është realitet. Nesër nisim përgatitjet për t’u dhënë shqiptarëve zgjedhje të lira dhe të ndershme”, tha Basha në çadër :v:


#35

Hera e pare qe me ka ardh keq per gjigandin, ishte bo per uje te ftoft.


#36

O Luli i pameshirshem…si qen i rraf e ke trajtu:


#37

Cun kaq i ri qe vazhdon e flet per zona anti-komuniste ne 2017 - vaj medet - sillni more plakun Mere hiqeni ket kone te vogel se lat nom


#38

O Zeqo…Pranej boni cicin ne breke dje Jani greku… “kam frike” thoshte dje :sob:


#39

Spahiu nenkrietari i KQZ Te zgjedhjeve Te vjedhura Te 1996 Te cilat hodhen shqiperine ne lufte civile eshte heroi yt o Kapo .


#40

Basha dhe Rama rane dakort mes tyre, cfaredo qe te kene rene dakort, kjo na bene qe te gjitheve, automatikisht dakort. Rendesi ka qe do kemi zgjedhje, fitofte ai qe duan njerezit.