Rama dhe Basha bien dakord 100%


#41

Nashi ai nuk eshte beu yt e ti hyzmeqari i tij qe te bec duva per cdo gomarllek qe I vjen atij ne mendje .demokracia eshte sundim I ligjit dhe jo I njerezve .ne kete rast kishte nje date zgjedhjesh Te dekretuar me ligj me Te cilen si gjithmone ne shqiperi u fshi bytha .


#42

Mirenjohje per demokratet, opozitaret dhe qytetaret qe mbeshteten kete aksion politik, protesten me te madhe me te vendosur ne historine e vendit.
Cdokujt qe nuk e perfoli, qe nuk e perqeshi, qe nuk e nencmoj Cadren e Lirise JU FALEMINDERIT


#43

Neser tashi se sonte po pertuakam.


#44

Ata te dy lozin interesat me te medha, ne te tjeret i mbajme ne krahe. Ne njefare menyre jemi hyzmeqare.


#45

Thuaje Fiqo mos ta them une.


#46

Ja se po ta them une :slight_smile:

https://youtu.be/0eEIgeJsDnQ


#47

E mir dhe ti Fikrete tashi.
Ja po pi raki manaferrash me ket komshiun tim socjalist.
Mrregull?


#48

Kshu po. Gjithmone te verteten.


#49

Ky eshte mentaliteti i shume njerezve prandaj nuk behet ai vend. Se e shifni veten hyzmetqar te poltikes dhe jo njerez te lire. Ne vend ti kerkoni llogari politikes qe tallet me ate popull sa here ka zgjedhje, destabilizojne jeten normale, mendojne vetem si te shtojne ditet ne kolltukun e pushtetit; vini ketu gjithe gezim se do rrije Luli dhe Edvini me shume ne pushtet dhe mbase do ngeli ndonje thrrime per ju. Keqardhje qe kerkoni kaq pak per veten.


#50

#51

dhe te mendosh c’fare suporti i bene demokratet ketij pinokut te vogel … dhe tani i fut nje marreveshje me Ramen brenda 2 oreve dhe iken e fle gjume ne shtepi … te gjithe keta militantet tu ndejt si gjynafqare pa e dit se per c’fare protestuan deri tani dhe per c’fare rane dakort ata te dy … jo se militantet socialiste s’jane gjynah po keta demokratet pak me shume se i sjellin verdalle per nja 3 muaj.


#52

te gjitha pikat e pllanit jane ndarje pushteti ne tavoline e mosperfillje e vullnetit te votuesve .PS +LSi kane shumicen per mire a keq deri ne zgjedhje kane te drejten te qeverisin te emerojne shkarkojne etj ne baze te kumpetencave kushtetuese .tani behen ndryshime ,ndarje pushteti qe nuk reflektojne vullnetin e votuesve por thjesht paqesim qe opozita te mos I vere flaken vendit si beri ne 97 .


#53

Ose tet a tet.


#54

Nga takimi Luli ngeli shtatzane.
Bravo Edvin Kristaqi!


#56

Iku plaku mere. Megjithe tosun baç. :joy: :confetti_ball:


#57

ja,u bë edhe republika e re,pa hashash,pa kriminelë,pa kadinj,pa kurva! gëzohu o popull! tani e tutje me ndihmën e intelektualëve dhe burrave të shtetit tip fahri balliu,kaç islami,sal berisha,nard noka (veç të tjerave edhe i urtë ose filozof si i thotë greku),agron duka ,paloka e plot të tjerë, erdhi dita e arbrit!


#58

permbysje popullore :joy:


#59


#60


#61

Shqupi u shua. :rose:

Lulthimi u arratis ne holande. :rose:

18 Qershori nuk negociohet. :rose:

:rose::rose:

Hillary fiton me 98%. :rose::rose:

From kavaja with love, tanga & presh. :rose: