Rama dhe Basha bien dakord 100%


#62

pasqyra ditore e shtypit :joy:


#63

"Ju e dini vet për kë votoni e si votoni. Unë s’kam ardhur këtu të bëj fushatë. Vetëm një gjë është e sigurt: zgjedhjet do të bëhen më 18 qershor”, tha Rama.


#64

Zbythje totale e Rames.
Brravo Profesor Doctor Sali Berisha , Prokurorin e kena , Gjykatat po tonat , tani i marrim 1 milion shuplakave edhe zv Kryeministrin , 4 Ministra , KQZ -ne si dhe Presidentin plus Presidentin e ri te sapozgjedhur.
Ju pshurrsha ne 1 milion shuplakat :joy:


#65

Blendo,

Shprehjet figurative nuk ke pse i fshi. Sidomos kur ketu ke njerez qe do te ishin me se te lumtur qe Luli te fshinte vertet bythen me kokat e tyre. Nejse mo, ti mbase e di me mire nese luli fshiu bythen figurativisht me cadren apo jo.


#67

Hajt se do ju kaloje :smile: :smile:


#68

Levizet daten e zgjedhjeve? :joy: Ja mblodhet Fiqo, rrup sup.
Jemi deshmitare te lindjes se nje Eposi Spahinjsh qe e ben ket rradhe Ramen mbret.


#69

Mund ti bije shume me shkurt: ajo qe pane shqiptaret eshte se tani Luli ka me shume shance te vazhdoje te jete kryetar i PD dhe per pasoje edhe i opozites se re, asaj qe do te dale pas zgjedhjeve te 16 korrikut


#70

Nejse luli ka meriten qe rezistoi 3 ore vetem per vetem me ramen. Duke dite qe rama eshte i dhunshem me grate, preferon te rrij nudo ne vende publike e jo me ne zyren e tij, nuk lahet dhe mban thonj te paprere luli ka treguar karakter dhe shpirt sakrifice. Bravo luli dhe …perpara :v::v::v:.

Ps. Ore di nanjoni pse ka ndal muzika dhe vallja ?


#71

E zbythi Çeço vellai, e zbythi.
Nga nji specjalist per sektor i vuni. Per te monitoru drogen, krimin, korruspjonin dhe shtetin. Se vete ky se ben dot. :v:
E felliqi.


#72

Omre si kaloi mramja me ate kojshiun socialist? Nejtet vone :joy:.


#73

“z” per brisk rroje? :smile: Hajde reklame hajde, “Z” nga Luli, brisku qe rruan byth mbretrisht.


#74

Une dua zgjedhje me 18 Qershor, ose do ngre cadren te porta e Majlinda Bregut :stuck_out_tongue_winking_eye:


#75

Cfaredo qe te ndodhe keta qe e kane zanat ti bejne gojore Rames,do te vazhdojne te njejten gje…


#76

Ky paloshtet nuku organizon dot zgjedhje te lira tha,
edhe ooop, i vuni edhe nji mbikqyres per zgjedhjet. :v:
E felliqi.


#77

Cer titulli…ta perplas 100% ne fytyre. Parandjenja me thoshte 99%.


#78

Ku humbi opozita e emëruar e Edi Ramës?

Disa parti të reja të vogla shpresonin deri në fund të Partia Demokratike të mos ishte në zgjedhje, me po kaq pasion dhe dëshirë ishte edhe LSI, e cila kërkonte të ishte forca e parë e opozitës e pasuar, nga LIBRA e Ben Blushit, SFIDA e Bojaxhiut, pa lënë mënjanë edhe disa parti të vogla brenda të majtës, të cilat do të merrnin kocka në ndarjen e mandateve.

Palët kanë arritur një marrëveshje dhe më të tronditurit duket të jenë, segmenti i asaj që shpesh në media quhej opozita e emëruar e Edi Ramës


#79

Meqe PD-ja ju rikthye rruges se zotit, kuptohet e sakatosur dhe e dhjerosur, vendosa qe voten time me 18 qershor t’ia nap asaj per te mbushur sadopak parlamentin e ri me disa deputete. Duhet ti kete disa PD-ja ne parlament pasi edhe e keqja duhet te ri me te miren, perndryshe e mira degjeneron.


#80

Po ça thu ti, Paskal Milua ende pret zbatimin e marrveshjes parazgjedhore te 2013es :smile:
Nuk kan bese komunistat :frowning:


#82

Bravo Edvin Kristaqi. Vetingun e votoi,kryeminister vete, e rrejti me 3 jave shtese e i pranoi nja 4 budallej ne tavoline. I madh !


#84

budallhanja,po ta kishe pranu qe heren e pare,kishte me marr dhe presidentin.