Rama kërkon mbështetje tek shqiptarët e suksesshëm


#141

Nuk e dum,


#142

ppu eshte ‘toka’ per refugjatet e regjimit :smile:
shfrytezojeni ne max.


#143

Nuk besoj se ka ndonje shqiptar te suksesshem jashte qe mund te prodhoje video promocionale kaq te mira. T’i gezoni parate videografe shqiptare!


#144

Pjero, akoma asnje pergjigje e? Po s’te ktheu pergjigje deri neser nga darka, shkruaji nje “fakju” dhe mos e kontakto me.


#145

Po mor po dicka luhet nen rrogoz … ne ate krah fli ti!


#146

o gje e ngadalte, videoja me dron nuk quhet me cilesi e larte ne vitin 2017. cdo idiot mund ta bleje per 300 euro nje dron me kamera full hd


#147

mos ia merr per keq, fundja ne platformen per disidentet e rregjimit po shprehet
Ti seriozisht pret qe nje si gjembi & co. te kish ndonje mendje pozitive ne raport me te majten a PS? Larg qofte …


#148

Po ti cfare dreqin do atehere ne platformen per disidentet e regjimit? S’te mjafton Dita dhe Anabel?

Pse s’na tregon perseri me detaje se si e ka fajin Dr. qe shkoi aplikoi direkt per pune ne Shqiperi dhe s’ndoqi seminaret qe ofron universiteti se si te beje intervista per pune?


#149

chill out shoqja gjembi


#150

I love being patronized!


#151

mos ia merr per keq,

Ke te drejte. E kam kete te mete. Reagoj lehte kunder budallallekut.
Videoja ka shume gjera per te share. Si psh fakti qe te gjitha planet sorollaten ne te njejtin vend.
Apo fakti qe ura ende s’eshte hapur per te qene funksionale.
Por ja qe ngadalesia duhet te kapet me gjene me idiote, faktin qe eshte filmuar me dron. Cdo adoleshent qe ka pasion teknologjine mund ta bleje nje dron sot e te beje nje video full HD, por ja qe per budallenjte nuk quhet.


#152

:joy: Ymer Ymer (TM zv ministri)


#153

po pjeserisht HD?


#154

heu tpalloft palloshi tyja


#155

Mos u merzit Manjola, se do i vije dhe atij dita ta palloj una, ti vetem me ngrej pak andrenalinen.


#156
 u kujtove vone i dashur. teper vone                                   http://www.panorama.com.al/sipas-moshes-edhe-seksi-ja-sa-here-mund-ta-beni-pa-u-lodhur/

#157

#158

Ne te ri, dihet ajo qe ke fuqi dhe energji me shume, vetem vitin e pare te marteses une mund ta kem bere nja 1200 here, dhe e kam realizuar planin per deri ne vitin 2025 :grin:


#159

365 dite ka viti, 1200 here petriti. Edhe me prinder ne shtepi. Disident edhe ne familje, s’pyet per rregulla.


#160

Ka qene dhe ushqimi bio. Nuk kishte qofte me mish pule atehere