Shqiperia e 2017


#21

Ne fakt Gjembo, kete vit kisha vendosur ti qerasja une, keshtu qe ikte apo nuk ikte Blendi, do i paguaja une. S’duhet te harrojme se per te angazhuarit ne politike aty, ishte kohe e ngjeshur, ata e kishin kohen me pikatore.


#22

Pjero, te paska dale nje konkurent:


#23

Gjembo, ngaqe s’kam fejsbuk, nuk me hapet intervista se duhet te regjistrohem.
A mund te ma shpjegosh me dy llafe seç thote ky.


#24

Shikoje vete Pjero, nuk ke nevoje te regjistrohesh.


#25

Po nuk me hapet, kupton shqip, si ta shoh.
Ti vete a e shpjegon me dy llafe, ose a eshte ne jutubo.


#26

Jo nuk ta shpjegoj dot. Pyet djalin si ta hapesh. Mua me hapet dhe pa u regjistruar.


#27

Si ta pyes kur ai banon ne jug te qytetit, dhe une ne veri-qender.


#28

Nga pergjigjia jote Gjembo, e di seç ndjesi dhe mendime me erdhen. Thash me vehte; Po ç’kerkoj une tek keta cinik, leri ne fatin e tyre, ne mendjen e tyre, aq sa ju shkon horizonti.


#29

Pjer,

Ky është linku në Youtube i Andon Qakos

P.S: s’është punë horizonti por mukajet. Sidoqoftë, me kompjuter në dorë je gjithë ditën.
Shko në Youtube dhe shkruaj tek zona e kërkimit: Andon Qako dhe del video vetë.


#30

Flm,Xixa, mu hap direkt kjo qe solle, dhe e ndoqa me vemendje. Kjo mund te jete nje risi, por pak si e konfuzionuar (konfuze). Hajd per Presidentin po e pranojm ate skeme, por jo me shum fuqi, por per partite duhet te ndiqet 4 vjeteshi dhe pike. Vjen votuesi dhe e percakton se kush do qeverisi.
Skema e tij mendoj se ka nevoje per permisim.


#31

Horizonte te qarta! Njerez dhe fate!