Shqiperia permbytet...perseri

Palmat thithin uje :slight_smile:

0BF40A8E-7798-490A-8975-35272E43DE28

jemi kthy ne epoken e gurit pa drite pa uje dhe ironia e fatit lageshtia deri ne palce

sikur te jetohej lehtesisht ne shqiperi, s’do kish mbetur kembe shqiptari ka kohe. koha e bukur ne pothuaj gjithe vitin paguhet me keto stuhite e vogla qe te permbysin.

4 Likes

Mbaje mire çadren ere pizeveng se te hoqa nga puna.
00B2D803-D373-40A6-A25A-51791B7768B9

1 Like

2 Likes

Edhe une jam dakort me ty. Ceshtja eshte se si politikanet ashtu dhe delet e tyre jane te paret qe i drejtojne gishtin tjetrit.

http://opinion.al/permbytjet-ne-shqiperi-cfare-deklaronte-edi-rama-ne-vitin-2010-dhe-cfare-mendon-sot/

2 Likes

po perse more kellef, ty do te te jape qeveriu llogari se ku jane Eskavatorat?

Po te thone qe i kemi ne magazina apo kane frike nga specialistet e magazinave?!

1 Like

Kryeminister sum kapuc . S’guxo Juvja me bo nja dy humbje se e kthe pllaken per i here palloshi, bohet me Bajernin e modh.

2 Likes

Jo mua , por popullit, atij i duhet dhene llogari, kerriç/e .

Në Shqipëri ka një vend që s’është përmbytur! KORÇA!
Jo se aty nuk po bie shi por sepse është ndërtuar në mënyrë të tillë, që shiu s’e prek dot! Janë bërë investime, jo thjesht janë qarkulluar para… Për të mos harruar pastaj qytetarinë dhe mirëmenaxhimin. Aty s’gjen plehra nëpër rrugë!
Edhe nje gje Korca esht i vetmi qytet ne Shqipri qe ka uje 24ore qe nga 2001 ne mos gaboj+dhe fal pagimit te taksave te rregullta e qytetarve.

1 Like

Magari sikur ti donte kaq shume qente ky …diten bejne foto ,naten i helmojne …ne vend qe te hapin ndonje qender strehimi per qente ,i vrasin qente e gjore …hipokrit i neveritshem …te uroj fundin e te gjithe qenve qe jane vrare me urdhin tend…

https://www.google.it/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwizoaHU0e7XAhXS16QKHTkRAnMQFghFMAQ&url=https%3A%2F%2Fcitizens-channel.com%2F2017%2F05%2F08%2Fvideo-e-sharres-si-vriten-dhe-hidhen-ne-plehra-qente-endacake-te-tiranes%2F&usg=AOvVaw0ED3bxlpQIXwQGB95dKvgG

Dimer eshte ! Shi bie ! I ka kapitalizmi keto…se na merzitet me permbytje-permbytje! Kishte me lezet javen e kaluar…a e shiti Rama Tahirin? Mos na e beni edhe Shqiperine kapitaliste te merzitshme !

Ngriten duart perpjete , Shtet leshi .

2 Likes

Ca boni ky Rama , si si pastroi cik kanelet na u permbyt edhe Greqia me Maqedonine , shtet legen , shtet hajdut , shteti droges :v:

1 Like

Te permbytur por krenare!

Ska rendesi nese po i dalin luspat e po kthehen ne peshq. Rendesi ka qe bejne foto me mbretin e Tirones…