Shqiperia Voton 2019

Ca ndeshje kishte sot? Sa doli rezultati?

1 Like

sica, nje lajm i gezuar per ty :grin: shifra e pjesmarrjes po rritet, dhe mund te shkoje mbi 20% ne shkalle kombtare

E Po kur voton ene Cepani kunder Like Floririt cpret? Nuk jane budallenj njerezit. Ne nje fshat nga 243 votues vetem 1 kish votuar. Sepse si kish ndertu rruge klasa politike prej 30 vitesh. Kjo eshte demokracia

Duhet marr ne konsiderate dhe sa do jete perqindja e atyre qe mund te kane hedhur voten te pavlefshme. Pastaj mund te kemi nje pamje me te qarte.

1 Like

Ahahahaha, kisha vite qe nuk kisha shkuar tek Balkanweb (nje nga faqet e para shqiptare me lajme).
Konstatova se ishte kembekrye me opoziten. E drejte e saj.

E na kishin bere një sondazh (sigurisht per te provuar se shqiptaret do ti bojkotojne zgjedhjet). Por duke qene se nuk mund te manipulojne nje sondazh informatikisht, në vend qe te vene vetulla, kishin nxjerre syte
:joy:

Prova në imazh :

L.C. kunder Z.L

(Lufta Civile kunder Zgjedhjeve Lokale)

Kta po mburreshin qe sdo kishte zgjedhje mo? Dite me paqetore ska pasur Shqiperia dite zgjedhjesh. Vite me pare jane vrare e rrahur me kembe tavolinash.
Me ne fund Shqiperia nxorri pas kaq shume vitesh shtetarin e duhur! Si u tha? Skeni pare gje akoma!

Ate kish shkruar dikush në një koment: rrofsh o Lul !
:joy:

Po pse iu can bythen njerezve te votojne per dicka me te cilen ti vete nuk beson?

1 Like

PuShteti i gabelit

Lali Eri mori 170 000 vota, vetem e pa Lesheline. Kur fitoi heren e fundit ne koalicion mori vetem 150 000! Poplli vlereson ate qe punon

2 Likes

Nuk ka rendesi nese kane votuar si Pjeri, me “fakju”. Rendesi ka qe njerezit dolen ne votime!

Per 2.99 heq dhe rreklamen. :joy:

Shiko c’me thote Gjembi per ty ne Whatsapp

Ka nje trishtim dhe zhgenjim qe s’po fshihet dot nga edi rama dhe zagaret e tij gjithe pasditen, per faktin qe talebanet e pdhit nuk i vune flaken Shqiperise.
Duken si te 10re me ate 15% te pleqve te kooperatives.
160 000 punonjes te administrates me gjithe bashkeshortet dhe prinderit e tyre, jane 20 % e trupes elektorale te Shqiperise.

1 Like

Mes dragonjve imagjinare dmth :wink: