Si duket Shqipëria në sytë e të huajve ?


#45

Se bashku i dashur se bashku…se po pelqen ene juve Rilindja ne Qeveri…addictive…
Kaposh ca ke noi stock farma qe sna e ke thon akoma pa lenia vatanin Shkabes, nuk ju hy mo ne sy Shqypnia juve ba Mullah Omarin ne krie


#46

te pakten te pakten …prostituta student nga rrethet nuk kisht ne Kohen e komandantit :grinning:


#47

Merita qe po vijne gjithnje e me shume turiste, nuk i takon qeverise, por individeve kendej ne perendim e lindje, shtypit kendej ne perendim e lindje.


#48

Morali i gjithe kesaj historie eshte :shkoni ne shqiperi vetem nese s’keni nga t’ia mbani ,at your own risk ose me qafe paci veten .


#49

Rrene sade tironco i kam njoft te dy …
Barendi njeri shume i thjeshte ,human ,altruist .me gru ,kalamoj e niper …po o pasiv per vete koke lopa …per mu nuk ka pa pjeshk me sy …si nuk ka lene njeri pa more neper goje e shpif ky shumtaraqi .
Cohen ishte pezzo grosso kur thote Pjeri goxha burre …mendoj qe mund te ishte dhe shume mashkull bile lol .Ka be shume per Shqiperin …dhe lidhja me Salen nuk eshte goca e Sales por doktor Cohen …ishte mik me Berishen …
Luli ja ashtu siç eshte i edukuar i qeshur …kane pase shume miqsi familjare …


#50

Je shume e ashper. Morali ose thjesht ideja, ose morali me idene eshte se kushdo qe vjen ne shqiperi vjen te provoje dicka “te panjohur, ekzotike” se jemi te rrethuar nga gjigande turistike plus kemi patur ca dekada relativisht te turbullta. Pra ne fitojme me elementin “befasi”. Ama kjo “befasia” duhet te behet norme, dhe ketu po (si shteti dhe privati/familjari) ka gjera per t’u permiresuar.


#51

Nese do te beni hair ne kete dunja e ta nxirrni shqiperine ne selamet focusohuni ne punera Te teknologjise se larte ,software ,computera robotika etj .keto krijojne kllasen e mesme qe eshte lokomotiva e ekonomise se vendit .turizmi mireeshte tejete si burim Te ardhurash por eshte sexonal krijon pasuri per pak njerez kryesisht pronare biznesesh po per popllin e thjeshte krijon vetem mundesi per pastrues kamarire bahcevane prostituta etj pra punera sa per te mbushur barkun me buke e jo per te bere hair .


#52

:roller_coaster: behet qejf ne ate vend :disappointed_relieved::champagne::innocent::money_mouth:


#53

Hudhu i lebetito, pjeshka pa fund. per te tjerat i kemi edhe ketej.


#54

Sapo pashe nje video te nje anije ne Karaburun te stilit te Caraibeve, Captain Jack ship, kto anijet qe kthehen ne disko levizese e shkuma party…nja 10 minuta…pjeshkat te gjitha te hongershme…spash asnji te shemtut per ate zot as per sy te keq…i binin detit nga Karaburuni pergjate vlores…


#55

Po pra, ai qe solli shkaba e kishte mendjen te sallata sa kushtonte.:joy:


#56

E kisha llafin qe vrasjet ne mes te dites ne vendet ku mundohemi te atraktojme turistat e huaj e demtojne turizmin. Dhe keto vrasje, na pelqen apo jo neve, jane shume frekuente. Nuk thashe qe sduhet te vijne turistat tek ne. Vendi yne eshte shume i bukur por ne duhet te zdrugohemi dhe te mesojme ta shesim turizmin dhe te shfrytezojme maksimumin e potencialit qe kemi.
Se sa vriten neper vendet e tjera sna hyn shume ne pune.


#57

Madje me teper se aq, u takon individeve qe njohin individe te tjere te huaj qe e duan Shqiperine, kane shkuar te jetojne ne Shqiperi dhe promovojne turizmin shqiptar ne vendet e tyre amtare them une.


#58

Kape Zeqo Kape…jo po sallate e damote…pjeshka mer pjeshka


#59

Gjembo, ti rri mos hy ne muhabete burrash.


#60

Amon mer se me duket sikur jom martu me Gjembin dhe me Aquan apo me keq me ate Kuazimondon a Inquizitorin si e qujne…
Video e kendshme apo jo…hajde Despacito…dale …dale …thot LABI


#61

Ja vle, po kam fryk keta do e rrisin çmimin e pjeshkes.:confused:


#62

Dhe ne per ate pjeshke do punojme ma forte


#63

Nuk e di sa desperate duhet te jete kastraveci qe cdo 2 komente 1 te jete per pjeshka.


#64

He mo te thashe!? ja erdhi.:grinning: