Si ishim. 1945 - 1990


#147

Eeeehhhhh, i ra goja qimthit duke u prezantuar si kundershtari me i eger i rregjimit po ku degjojme ne!


#148

nuk paska me te peshtire sesa nje moshe e trete zezake ne subway, e cila e garantuar qe suportohet me fonde te bollshme programesh federale e shteterore te natyrave te ndryshme, perdor iPad cilesor per te shtyre kohen me “Angry birds”-type-of-games.
Kapitalizmi, po flisnim…


#149

Po c’dreqin do qe shtyn ditet nen kapitalizem? njeriu nje jete ka.
Korea e Veriut i pret krahehapur njerez si ty. Shiko sa eshte radha


#150

ja njesoj, nje nene i ka bere
DPRK


#151

Edhe ne i kemi pas kto mo ! Jo kaq te mira me avion,po me nejse qe rrotullohej reth aksit,boll argtuese per kalamajt.


#152

po ne nga ata i morem. Se te ish per ne, as nje mulli kafeje nuk sajonim dot
@Pjetermustakuqi, po si kjo, kishim?

image


#153

Cfare po thonim per kapitalizmin?

Kafe nenteqindeshe, me e mira (me racion dhe me shume mik)


#154

shume mire ishim, njerez te lumtur e te pastresuar… -sa me gezim po shkoj ne aksion… apo ne pune ?

…mire keto te tjerat, po kjo qe ka marre ‘S’ (Sulmuese) , pse eshte e merzitur ?!


#155

Foto eshte me ngjyra. Do kete qene i huaj ai qe ka bere foton, prandaj jane me turinj keto, se shikojne armikun qe ju ben foto, mbase e mendojne spiun.


#156

Belulo, keto kane qene bio, jo si keto te sotmet me operacione plastike e butox, sekretaret e partise kane bo palle ne ate kohe, dhe fuksat 5 leksh.


#157

Lere Zeqo se te vjen keq kur i shikon.
Tani qe do kete shoke dhe shoqe qe do thone se ato jane duke dale xhiro me vegla pune, kjo nuk prish shume pune. Çeshtja eshte qe ketyre shokeve dhe shoqeve u pelqen me shume kur i shikojne kazmat dhe lopatat ne supet e te tjereve se per vete nuk besoj se jane aq parimore sa ti mbajne vete.


#158

E pse te na vije keq o Vlonjat, kur pop i voton keta edhe sot e ksaj ditel do te thote qe kane qene shume te kenaqur.


#159

Vetem ti dhe i lebetituri mund te flisni keshtu per adoleshente qe duken si 13 vjecare. Sick perverts.


#160

Il popole Zeqo il popole e ka fajin. Po keta qe ia hoqen shul dhe ia futen lloz popoles nuk kane faj?


#161

Gjembi nuku jam shprehur gje te keqen! Boll e krujte Gjemin tat mbi mua me Keq se Zysha Zeqos mbi cepin e drunjte te bankes. Allahu ka shpikur ene peshqir te lagur a jastik per rehatin tat.


#162

#163

ishim kak e u bom mtu