Super Bowl 2017


#62

nuk mund te thush dot as qe ky superbowl do hyje ne histori… se ky ishte me i madh se historia vete.


#63

ca grupe tifozash kane dal me deklarata se jane gati me i dhuru kolektivisht kujt ka nevoje veshka e organe te tjera, vec ta shofin 1 here coach belichickun dhe GOAT-in vesh me uniformen e ekipeve te tyre. Eshte tronditese, shume tronditese


#64

ate qe ka bere Tom Brady per new england, ose me mire per ameriken, ose per gjithe boten mbare per ate pune…as politikani me i mire ne bote po te perpiqej nuk do e bente dot.


#65

Aq ishte… sa ta vinte perfund z.Trump NjuJorkun.
Tom Brady u erdhi si overkill.
Eh overkilli ça grupi i papame


#66

Bashkija e Kamzes shpejt emrin e rruges.


#67

Dorezoja celsin o Lali Eri


#68

nuk hyj mo te kjo teme. S’kisha pa kurre kaq kriminela dhe mafioza duke komentu njekohsisht


#69

misis steak e ka thene!?


#70

Qe s’vura ndonje lek une me keta, mire me behet. Win + spread covered.

Zv. Guvernatori i Teksasit kishte kerkuar ndihmen e Cak Norris per te gjet bluzen e Tomit.


#71

Dy gjona 1 miljonshe pra kishin hum kto dy dite, nji bluzja e Bredit dhe dy, prokuroria sgjen dot deputetin Peza :smile:


#72

S’po gjejn dot Balilin jo me te gjejn Pezen.

p.d. deri ku ka shku procesi ndaj Beqes!? spo numuroj dot me.


#73

spo numrojm dot sa proçese u bon, jo mo deri ku :smile:


#74

Nuk ka prokurore e gjykates te sakte keto dite pra. Lu-ja kerkoi nje liste nga P(Ll)alla per te mbushur 3 vende ne KED, edhe ky vetem 3 I kishte dhene, te tjeret s’bejne I tha, kane cen ne biografi. Prandaj po presim reformen e pastaj te vazhdojne proceset me qetesi, dashuri dhe nerva te celikta.


#75

Unaza te gishti i mesit


#76

Bravo Patriots, bravo!!!


#77

Dope conspiracy
:smile: :smile: :smile:


#78

This guy sounds like Rachel Maddow…


#79

Atlanta e dorezoji lojen kastile, kur u kujtun qe fitusi i Super Bowl-it duhet te shkoje ne White House te takohet me " the popular vote loser " in chief.
… semunje qe po ze nji nga nji shume lojtare te Boston Hateriots. Gjysma nuk dun me taku Dumpin, sikur osht me zgjebe.


#80

spektakel e boni lady gaga. edhe me spektakel patriotsat. bravo kush e gjeti se kush do fitonte, bravo. Bravo!


#81

Po ky i shkreti s’paska pare per me ble nji bateri alarmi, mo fiqo. E nigjon si i cicerin fuckirit?