Trump do ndryshojë ligjin e emigracionit


#43

Shiqo…veren tjeter do me moresh me vete ene mu ene Pjerinin…kusur e ke. Pjerinin do e kemi KRONIKAN… kena per te bo nomin Plako…po nuk na besun do te bojme Movie…
Pjerini ka per te qen sukses Ballkanik…vari leshte VQ…k
Pjerini ti thote Familjes qe do takoje Bradin e do haje Luleshtydhe e Konjak dhe do mungoje nja 10 dite… E imagjino PJerinin tu fol per VQ ndersa cikat dun tu lepish Tekila e Krype nga kerthiza…ymer Ymer


#44

Une e kom vendos muajin tjeter jam per Cuba, do me ardh! me shkruj ne prv. lere Pjerin, ai tha qe nuk i puno luli.


#45

Mbas dy javesh do kaloj 3-4 dite ne Martha’s vineyard, duhet em e bo…Torin mund ta merrsha e ta lija atje nja 2 jave se ka nice gay small towns. Ket jave jaM deri ne gryke e sleviz dot. Vera per mua eshte e mire per Shqypnie…e dimri per caraibe… Bofsh qejf…une jom i lidh si Patat tek kompjuteri e sleviz dot…i ke pa Patat kur ju ngulin gozhda tek krahet…nejse


#46

Ti e di, mos me thuj qe s’te thashe!:grinning:


#47

Per zotin mirmjes i thash i thash ktij komshiut tem sot,
Hau ju duin mtha :smile:


#48

Ai socialisti i marmides ishte!!
im doing good i thoshe.


#49

Hec pas dy javesh me mua. Ne Cayo Coco me ke :grinning:. Po jo te hoteli i Kapos.


#50

Po po shif ti kur ta çoejn ambasador,
Se jalla jalla, humor anglez moo


#51

Te qash me piskame ahera o Fiqo i motres


#52

Varadero, e kam ne plan, me kismet.


#53

Nuk ka faj shkeraba kur thote qe ju tironcit jeni 'nara. Shyqyr qe te mesova fjalen fellatio se tani po e perdor vend e pa vend, dhe ve dhe emrin tim aty afer. Kujdes kur i ben fellatio vetes se ta nxjerr Muci ne gazete!


#54

Ma fal ksaj rradhe po ene emri jot sikur nuku ishte i plote. Idhte metaforik. Po ti si mendon kan te drejte hajdutet te denomcojne njani tjetrin?
Sorry per quatation. Lovely as it is


#55

he mer qelbanik, o tirons i trashe, nuk pushove i her terr terr terr logorene politike si bythe turtulli. Zaten si te jesh i shkerdhyer familjarisht, kjo eshte e vetmja mundesi qe te mbetet per tu çliru!


#56

Kush eshte ne orar pune mer toç! mos me ngataro gje me Kthupin qe sa here komento thote tani sa dola nga puna!?


#57

i lebetito like qe doli ke Tori ishte gabimsht, nje touch pa mendje.


#58

Pse duhet te coje patjeter Shqiperia emigrant ne Amerike ?!! jemi ne 2017 apo no ?!! Ai 12%me arsim te lart eshte I qelbur pasi nuk inkurajon asgje dhe eshte skandal kane gjetur Ameriken ne Shqiperi dhe krijon politiken e "tokes se djegur "per pjesen “pa shkolle !!” Pyh !! Cfare race e keqe ! Shqiptaret me pasurite qe ka vendi I tyre ,pozicioni gjeografik, numri I vogel I popullsise ,klima sot nuk kane nevoje te largohen ne Amerike por duke patur itelektual te pasur ,"te shkolluar " I kane kthyer shqiptaret ne nje vend afrikanesh ! Trump ka bere shume mire e pergezoj pa mas Secili vend te gjej "Ameriken " ne vendin e vet !


#59

gabimisht i pelqen edhe tumit shkerdhimi politik!


#60

pyetje nga Salla:
1 )sa kushton kjo lloto amerikone?
2) nese nuk fiton: sa her ke te drejt te marresh pjes?

flm paraprakisht


#61

Nuk kushton asgje dhe mund te marresh pjese cdo vit deri sa te fitosh.


#62

toçi satome. nuk fola gje per ty personalisht, dhe as e di se ne çfare cepi te amerikes jeton. por sikur te punoje me te vertet mbi diçka qe mund t’i jepte amerikes, ty karit nuk do te dilte koha te vije dhe lexoje peshkun perdite.
eshte llogjike e thjeshte.

si dhe keto rreshta nuk t’i drejtoj ty personalisht por flas ne pergjithesi. sepse u perkasin te gjithve edhe mua vete.