Trump në syrin e një tjetër stuhie politike

Po po. Vazhdojn abstragimet e ktynvet.
Njashu si e shtyte z.Trump per Omamacare-in, doni me e shty z.Trump te filloje Luften e Madhe.
A kto jan ftof

lajmin fatmiresisht e marrim direkt nga burimi dhe jo nga funderrinat e medias se blere ne Washington.

Direkt nga burimi:

As President I wanted to share with Russia (at an openly scheduled W.H. meeting) which I have the absolute right to do, facts pertaining …to terrorism and airline flight safety. Humanitarian reasons, plus I want Russia to greatly step up their fight against ISIS & terrorism.

haha! Nderkohe qe asnje pjestar i trupit te gazetareve Amerikane nuk u lejua ne takim. Por Ruset u lejuan me foto e me transcripts. MRGA

Impeachment skane cfare ti bejne se nuk ka shkelur asnje ligj.
Po degjoja dje NPR kur po kthehesha nga puna dhe ishte gazetari qe kishte publikuar lajmin ne WaPo.
Ai tha qe Trump kishte thene pak me shume se cduhej.

Po mire i tha spikerja-presidenti e zgjedh vete se cfare eshte sekrete dhe cfare nuk eshte.

Po tha ky,ashtu eshte,nga ana ligjore eshte ne rregull ai.
Po ne mendojne se foli me shume se cduhej…

Dava opinionesh dmth.
Pastaj filloi gallata ne faqen e CNN,Nje diplomat anonim i nje vendi anonim tha Keshtu e tha ashtu…

Dava mashtruesish!

leri mor keto obstructionist-a… po shiko si po qajne stoqet se po i bijne ne qafe presidentit te Amerikes

Market Correction Time, End of Trump rally… Si tha…Une kam te drejte tu jap informacion Rusve si President

Edhe republikanet po besojne fake news.

shkon per pi…laf dhe e han ne su…pe

dmth demokratet dashkan…

tamom ylbera

kali i qyqes je ti mo?

1 Like

3 Likes

nje pergjigje me argumente loqiste, O’reillyiste … Thank you Mr. President!
Mire minatoret si punetore te nje industrie drejt vdekjes dhe rracistet pa shkolle qe u genjyen nga Trumpi, po nje Devolliu me se ja mori mendjen Trumpi thua???
Biznesi i pjatalarsve dhe picaxhinjve vazhdon te lulezoje … cudi. :rose:

Trumpi s’di ku ka gruan e vet, fshatare si puna jote mendojne se e ka mendjen te Rama.
Dy - tre delegate ka thene qe zgjedhjet do njihen … Rama le te vendosi. Debilat si puna jote e kane me mire t’i kthehen shkolles edhe te gjejne ndonje pune te mire se sa merren me llogje.

I bejme thirrje Rames te dale nga “bunkeri” dhe te votoje vettingun.:grinning:

http://resistancereport.com/world/israeli-concerned-trump-russia/

In honor of #PeaceOfficersMemorialDay and
#PoliceWeek. Thank you to our great law enforcement officers!
DJT.

Ai tjetri para Trumpit shante policet sa here qe kishte rast.
Mbaj mend nje polic qe arrestoi nje profesor ne Cambridge.
Arrestimi ishte i drejte,shkon e hyn Obama thote e ka gabim polici,ne nje ceshtje qe nuk i takonte fare te fliste.
Nejse ne fund kur pa faktet e mbylli c eshtjen duke ftuar protagonistet per nje birre…

trumpi po meret me J Pederast Safi :sweat_smile:

1 Like

Multipersonae/car kshu ti? :stuck_out_tongue:

1 Like
1 Like