Trump në syrin e një tjetër stuhie politike


#64

:joy: Ymer ymer! Per presidentin qe ka lekuren me te holle deri tani dhe sillet si femije tekanjoz.


#65

qivja - OK
qifsha - no OK


#66

Pritje madheshtore!!!

Respekt deri ne perulje demonstruan per presidentin e Amerikes!!

Mareveshje spektakolare qindra e qindra bilion dollareshe!

Lufte pa kushte terrorizmit!

Bote e re e paqte e begate!


#67

normal ai tjetri ishte prej afrikes. po ajo gruja Trumpit u dukte si robot, e kish humbur fare e shkreta kontrollin. do t’i duhet kohe t’ja marri doren ketyre vizitave.


#68

eshte mencuri e madhe tu shesesh arme sauditeve te cilet jane tipa shume besnike .sauditi I fundit I trajnuar financuar e armatosur ngan CIA i quajtur Bin Ladin i kushtoi taksapaguesve $400 miliarde per ta hequr qafe.


#69

bin ladeni ishte legjende urbane.


#70

ate e adhurojne si zot, per bukurine dhe pamjen mistike qe paraqet.

se mareveshjet i ben ai bosi, ai qe i perzgjedh misset e botes, qe mundi gjithe boten bashke qe kishte kunder, packa se tani e adhurojne se ka gjithe fuqine ne maje te nje gishti.


#71

jooo mo cnee, me e zgjuar ishte ajo levizja qe i jepje para iranit qe mos te ndertonte arme berthamore :laughing:

dhe cfare do bente irani me ato para… prit, prit, prit…pershpejtim te ndertimit te armeve berthamore :joy:


#72

Ku ishte gruja e mbretit ne pritjen qe iu be ciftit Trump , apo ishte duke bo gjellen? :grinning:


#73

mu me pelqeu shume çifti i ri, goca trumpit dhe ai çifuti qe ka per dhender. dukeshin shume aristokrate duke ecur mbi qylym. ja kane ndryshu pamjen amerikes ne fakt. megjithese edhe obamen e pelqeja se ishte rob i zgjut. po kish pamje burokrati te thjeshte. trump dhe familja tij ka pamje mbreti operetash.


#74

tashti kur nuk u merzitem se nuk na doli presidenti i kines ne aeroport me prit ate palluqen qe kishim president, nuk do merzitemi per grate ebotes apo jo :sweat_smile:


#75

ndryshim esencial…

kemi nje bilioner qe punon pa rroge per Ameriken, qe zevendezoi nje rrogetar qe perdori pushtetin per tu bere milioner per vete.


#76

Indeed!


#77

:rofl:


#78

Kush e keqperdor gjendjen fiziko-shendetesore te nje 81-vjecari? Trampistet.


#79

mund te jete 51 po ngaqe ka dale ne pension i duket robve 81 :))

https://peshkupauje.com/uploads/default/original/2X/6/677cee2c7559ab2a40b9a99e6723afaaa2cff4d9.jpg


#80

Sot, me fjalimin e presidentit Trump ne Riad fillon nje faqe e re e lumtur e paqte e begate per njerezimin. Me kete fjalim madheshtor fillon fundi i ekstremizmit, fillon paqja dhe prosperiteti ekonomik.


#81

#82

ca thon qi o #sakllomgjeni