Trump vulos historinë - Jeruzalemi Kryeqytet


#449

Liebe rechnet Böses nicht


#450

Ëllbenjën nuk dalin kurre, si ka mundesi?


#451

Ne e dime c’mut jemi, s’ka nevoje per analiza. Po edhe keto carlleqet, rritesh si gjerman e pastaj kur je 40 vjec meson qe je grek, si shume off me duken.

Kam nje shok qe merret me bioinformatike, genomic sequencing, domethene studime gjenetike etj. si keto. Me tregoi nje here nje chart persa i perket shperndarjes gjenetike te shqiptareve. Po ta gjej prape, ndoshta e sjell. Shume ndryshe nga c’mendojne pellazget.


#452

Me kujtove nje bisede me nje amerikan. Tipi filloi me keto thyesat dhe kurre ne bote s’kishte degjuar per njerez 16/16.
Sa per informatat gjenetike te lutem ndaji me ne kur t’i gjesh.


#453

Artikulli qe ka sjell Urbani, duke bere nje lidhje artificiale me konferencen islamike, eshte nje bullshit, sepse Shqiperia i eshte permbajtur vendimit te EU per kete çeshtje , mirpo Top-Chaneli nuk i jep keto, se ka tjeter hall.
E keni inat Palloshin, sikunder dhe une, por mos beni zig-zage ne njoftime.
Pse EU -ja, mos valle eshte ne konferencen Islamike apo eshte ndikuar nga ajo, qe e kundershtoi vendimin e Trumpit.


#454

në fakt,ju servilat pa shtyllë kurrizore,se keni për gjë të bëni çirakun e gjithkujt! çifut,arab apo grek! vetëm shqiptarin nuk keni byth ta bëni dhe nuk do ta bëni kurrë! do vdisni të zinj!


#455

Ku e pe servilizmin tim ti ?!


#456

Ndryshe eshte te dalesh ne deklarate duke ndjekur hapat e politikes se jashtme europiane, e ndryshe te te terheqe per hunde Erdogani, diktatori i ri Islamik ne ngritje neper konferenca qe je antaresuar artificialisht pa pasur asnje pike te perbashket. Le ti dale kunder palloshi qe personalisht deri sot nuk eshte prononcuar dhe ne konference ishte diplomat ai qe perfaqesonte Shqiperine , po s’ka gje se kur vjen Kryerabini ul koken si ne foto , po te pakten ti dale si vend i evropes juglindore qe po lufton per tu integruar ne BE , e jo si mbeturine e spermes arabe.


#457

hakshe-hakshe Urbano, Shqiperia s’kish pse perzihej ne kete çeshtje, eshte nje çeshtje e fuqive dhe oganizatave te medhaja, mirpo Palloshi si trung qe eshte, nxitohet,


#458

http://opinion.al/jeruzalemi-dhe-heshtja-e-shqiptareve/


#459

Mire qe s’kane shku ketu trapat …

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fmaqedoniashqiptare.com%2F2017%2F12%2Fshqiperia-nuk-merr-pjese-ne-samitin-e-erdoganit-per-jerusalemin%2F&h=ATPF0J3UY0iMdq664meOpsBtK6ZplcVUtvYTlEcnmuOmvOkw0O-QS4tMFxZpiEOtvFOkIyLuvEwkIK9riIwkb_frEOBho1oeg-evUB5mbvra42PUd8H7Q_TiJ-oECqWVI4kMeMAijMlFRej1XLT-G9D8ckuxcs4HkFuESabG6LEzcbtA0WjykORqsHPp2lBFOIVQn-yPKGZGW2SJd41W7R0O3T99N514qAfOQy1oInc5twiCP0rRF0gQm17BRsYJdax13inrzuhbE31SUcfVaD_i0VmNXwuSQ_4


#460

Plotesisht dakord me Trapin ketu, nuk duhet te kete me “ha buken e turkut dhe bej duane e kaurrit”


#461

Tituj kazani, clickbait

Trampi te rrije urte, se po i perdredh kush melanine


#462

#463

Shqiperia do te bente mire te abstenonte sic beri Kanadaja,Australia,Polonia apo Kroacia…

Keshtu eshte kur kemi Kryeminister diletant.


#464

Ja sa proamerikane jeni ju Ramistat, keni votuar pro-rezolutes ne OKB dmth kunder Amerikes. Futeni ne byth propaganden tani:


#465

Wow cfare deshtimi Trump, as koreja e jugut nuk e ka votuar. Cfare turpi. Cfare skandali.
E paska votuar vetem Paulau, Marshall Islands, Nauru, Micronesia, as edhe nje komb normal. Deshtim total. Hera e pare qe poshterohet amerika ne skenen boterore. Duhej te vinte Trump pa te ndodhte. Shqiperia ka votuar per here te pare si bota perendimore. Dhe eshte mese e logjikshme qe Shqiperia qe pret te futet ne BE, te votoje si BE.


#466

Nipi i Spiro Kolekës dhe djali i Sul Bushatit sapo votuan për të “dënuar” SHBA-në!


#467

do mbajm shenim kish thene Z. Trump.


#468

Gjermania, Franca, Rusia, Italia, Spanja, Britania, Austria, Kanadaja, Kina… e gjithe bota kunder kerricit Trump. E felliqi ameriken e coi ne fund.