Video: Shqipëria 1991 - Rizgjimi


#130

ekstremizmi eshte problemi, ai qe zbaton ti e qe do t’u diktosh te tjereve madje dhe se cfare te preferojne ne TV e ne media, pa “diktatore”, njerez qe kane perqendruar pushtetin per nje kohe te gjate, qofte me figura unike, qofte me oligarki, kane pasur te gjithe pa perjashtim edhe kur kujtonin se nuk kishin.


#131

1:10:100 midis drejtoreve te ps:lsi:cameve. Lubi krejt jqr!


#132

Kjo trego se ndihen te limitum ne kohe o ceco vllai!


#133

Te te vi gjynah per drejtoret e cameve qe jetojne me lepurin e kohes ne bark o ceco?


#134

Po te te vi o ceco pse mos te te vije: drejtore jane dhe ata, si gjith drejtoret e tjere qe raportojne ciper…


#135

Ik o ceco ik, ik e shiko xhaxhiun.


#136

ti ke per ti ufhehequr shqipot si dikur moisiu cifutet :smile:


#137

Ta rekomandoj Ceco. Nga emisionet me te bukura te Xhaxhiut!


#138

Skam pune tjeter une ceco, mua spo me ze gjumi, ti thua shiko xhaxhiun. Nese xhaxhiu do i gjente pergjigje pytjese se si ka mundesi qe gjith drejtoret qe kane ndale nga Kristali jane lubi, atehere po!


#139

Si te duash ceco! Une u kenaqa!