Vrasja e paralajmëruar; dhuna ndaj gjyqtares u injorua me mbyllje hetimesh dhe amnisti


#196

Nuk ka gje qe justifikon vrasjen dhe si gjithnje ne kete histori te shkrete jane femijet, se dhe ai deri ne 53 e dhe ajo deri ne 39 çfare kane dashur kane bere! Po merren ne qafe femijet ne kete vend nga çoroditja totale e te rriturve qe behen prinder me zor e pastaj kane probleme me instiktet deshirat dhe egoizmat e pashfryra me pare.


#197

#198


#199

Vetem Lolita i merr perpara parazitet e pseduo shoqerise civile , vaj me det me ngel grate e botes ne dore te ketij, ti mbroje ky qimthi konviktor


#202

https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Flexo.al%2Fgjyshja-ime-fildesi-dhe-nje-grua-tjeter-qe-vrare%2F&h=ATNvvsG3_ZdHc1SQuuELPYuqZ7unr0LH_5kLBiGNXSHc21Y-8tA9ZTTKJAtIEYpuRqbywj3NUt9Z70Z7Kw1j3-wRVXYtBHIBplTqP_cFbu0S6KUnWMOpjuGDPOOzT4-6Q2o1-QNN64SgzzOPBmNzxKfHeVmhSJHJJCE1Hcqzq9TC0V8sJ1Z9_DUZdiBLB7bPvvwf6MRO7cbE18fULhtdUz9YSDuhQEEbAFaOmcXlpsNwA8TS2XJS9ma_hvWzsq6lhhl8wnREDZ_L-SgHqYaM4vZ_d0TlVL4IpMVS9fR-_RI7


#203

Keto parrullat shiten ne dyqan? Se dhe ajo me lart ka te njejtin mesazh. Apo ju duk si mesazh cool atij qe e krijoi i pari dhe e ka bere shumefishim?


#205

Ishte fraza e vetme me te cilat do mbronin femrat , mezi e gjeten , mbledhje 5 ore te shtabi i komunisteve te Tiranes.

Edhe eshte reale mos e merr me humor , mblidhen seriozisht lexojne e recitojne vepra komuniste, ky dhe disa vajza qe paten dale njehere proteste per arsimin e larte, s’me kujtohet emri i nje prej pedagogeve djale i ri ne moshe qe i mbledh dhe i organizon keta qyrrsat.


#206

Mos eshte Arlind Qorri…


#207

Keta presin te udheheqin protesta kombetare me keto lloj kagjozlleqesh?
Ku jane femrat ne Shqiperi? Pse nuk organizojne ato nje proteste, femrat qe jane publike, politikanet, gazetaret, artistet pse nuk e ngrene zerin apo ju mjafton nje mesazh ne fb?
Iku dhe kjo cudi, kaluan 3 dite, sot po merren me Ballistin.


#208

Bingo , se s’po me kujtohej se jane shtuar shume , iku Alting Goxhaj nga skena , doli Elian Tanini , Arlind Qorri dhe ky qyrrja i ri qe po saldohet menderisht.


#209

Keta mblidhen 1-2 ore aty para ministrive ose kryeministrise , bejne setin fotografik, renkojne nja 2 here dhe shkojne pijne green tea tek sophie " equivalent i starbucks ne USA per konviktoret shqiptare :stuck_out_tongue:


#210

Protesta me idiote qe kam pare deri tani.


#211

Mire a keq ai ka dale aty ,Po thote dicka ,ben dicka edhe emrit tend me miresjellje I ka vene nje yll persiper.


#212

Po ti c’pate , apo je me ato ? Ta gezosh moj shoqja alba , mund ta kontaktosh edhe ne fb djalin ne foto , se e kishte me merak funksionin e tij mashkullor , kerkonte specialiste gjenitalesh te fjalia fundit :wink: