Westworld


#81

eh sikur te ish ashtu, xhaxh sami sdo na i kerkote taksat kokerr me kokerr. Problemi jane keto kompanite e leshit qe sa shofin IP te hujshme te bllokojne sherbimet online per te cilat robi pagu cdo muj.


#82

@Cecua,

Kjo s’eshte aspak keq: https://chrome.google.com/webstore/detail/unlimited-free-vpn-hola/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio?hl=fr

Besoj se ka nje version per firefox gjithashtu.


#83

Po sikur ai qe u vra te jete nje droid i Fordit?


#84

Eshte e mundur.
Arsyeja e vetme qe me ben te mendoj se ishte fordi i vertete eshte se hopkins eshte shume i vjeter per 4 sezone te tjera.
Teorikisht mund te kete vdekur fordi i vertete e ka nje version host te tij per te arritur pavdeksine, ose e kunderta, eksekuton nje host te tij, nderkohe qe eshte duke pregatitur terrenin tek shogunWorld :wink:


#85

Si dhe kthimi i (pa)pritur i Maeve vuri theksin ne aspektin karakteristik qe kemi ne si njerez, qe tregon se no matter where we go and what we do, lidhja emocionale eshte e vetmja gje qe i jep kuptim realitetit, e vetmja gje that counts.


#86

Sec kam pershtypjen qe ne jeten reale je nje tip i bezdisshem


#87

elaboroje pak pse mendon keshtu
mbase edhe jam, nuk eshte e lehte te gjykosh veten