Zara dhe tavëll

Uthulla e forte e ben sallaten te mire thote populli qelibar shqiptar.

Qe t’i kthehemi temes, keta mire qe luajne tavell po ndonje meze a ndonje krikell birre s’po shoh. Ashtu thate e shtyjne? Apo presin t’ua sponsorizoje qytetari? Gjithashtu pyetja/pergjigja kardinale: Jane te LSI?

2 Likes

Edhe ndonje pjeshk e kan pas aty verdalle, po Ceco u tha prit tu bej nje foto, edhe u shaperdane :joy:

382 mil $ megamilion, 307 mil $ poweball.

Zeqo, ty do ta kthej 3 dollarshin :smile:

o Blend, si shpjegohet qe me vjen nje lajm automatik per nje heqje (korrigjim) te nje komenti tim nga gjembi?

Nuk kam shum hallin e heqjes komentit apo qe eshte graduar gjembi admine, ymer ishalla, por ne parim sikur nuk shkon, sepse shof qe 10 komente me lart gjembi ka per vete nje koment te mjegulluar. Ja ka mjegulluar vetes? Karakiri?

Tjeter, nuk shoh me temen tende “Rri, pse s’ik”, si eshte puna? Çfar ndodhi? Gjithnje nese eshte e mundur me e dite.

Temen e fshiva une padashje. Kam bere rremuje me telefon. Kemi nevoje per moderatore se me iken pushimet per lesh tu fshi jarget neper Peshk.

1 Like

ahaha :smile: edhe me rime. kshu do bohesh i moth ene ti! Nuk ka madheshti pa vuajte!

E paska zene te vogel legeni.
Po qenka rob zoti ama, ja ka lene femijeve te luajne me te.

Si do t’ju pelqente me shune te loznit, online apo prej verteti. Cila loje fal me shume emocione?

Ajo prej verteti mi, eshte njelloj sikur nget teslan apo audi, ose nje qe i ka bythet te bera fallco apo origjinale.

Po pra, mendova se mos isha vec une qe urreja lojrat online ngaqe kam pare shume njerez addicted. Tmerr i kam. Sec te grumbullohet nje energji trallisese dhe afterwards s’je më per asnje gje. Njeriu ka nevoje per ajer, per nderveprim konkret. Aty ke silikoni veshtire t’kuptoj megjithse mund ta imagjinoj what it feels like, kam degjuar njehere nga nje shoqe qe ex bf i saj i beri silikon…nuk e di c’mund ta shtyje nje mashkull straight per kto gjera, so i thashe s’paska qene per femra ai djale.

Ai paska qene i koqe kandari, po ta kisha para do e kisha mor me shpulla😂

Spanking is not for everyone Zeqo :hugs:

Ca beri silikon ai? Bythet e veta? Apo vuri cica?

Per butts po flisnim. Ishte dhe shqiptar pale. Nuk e di si mund t’i kete ardh kjo shtyse e forte, spanking thote tironci…biografia e vet eshte anyway, po veshtire ta marresh per straight. Tme kishte rene mua per pjese nje i tille nuk e di a do e kisha marre veten ndonjehere nga tronditja.

2 Likes

Nuk hyn preferenca seksuale them une Aqua, cifti mund te kete pasur dakordesi. Po me duket mua apo ti ke i cik paragjykime…gocat jan tu bo buzet, hundet, mollezat, gjinjte vithet e varin ene lloj andrallash aty poshte tip piercing…Meshkujt si puna teme jane shume modest e mendjehapur… Hame ca na vihet perpara e nuk themi jo i ke gjinjte te bera apo vithet te nderhyra. Tingellon keq dhe ofendon ene Femren

Po shqiptar o Tironc…ku e hapi mendjen ai. Shoqeria jone eshte e tille qe nje mashkull hetero nuk e con nepermend ta beje nje gje te tille. Eshte ndryshe kur i ben femra kto gjera per bukuri, estetike (une prape jam pro natyrales, por femra tek e fundit s’i ben per femrat, motivacioni jane meshkujt). Kam pa dhe plot meshkuj qe kane rregullu hunden per estetike…dakord dhe me kte. Por butts?? Traume e ca traume.

Tani Tironco te bej burri menderen me silikon sikur s’ka shume bythe te rrije (pun intended). Po te bente allatet ja beja hallall se do thoja “OK do te kenaqi femren e vet dhe po i ben hyzmetin”. Po bytha e mashkullit vetem per 2 pune eshte, per t’u ulur dhe per number 2.

1 Like

Blendo, kete gje ta thashe kot, thjesht per te te ngacmuar trurin dhe ndergjegjen, se vertet une nuk e kam thene ashtu siç e ke shkruar ti, por e kam thene me fjale te tjere por ne te njejtin koncept, koncept qe e ke ti, tjetri, une e kushdo. Pra me ate ngacmim qe te bera, doja te te ndergjegjesoja se shum gjera qe ti, te tjeret thoni tani, jane thene para 15-20 vjetesh nga mua, e deshmi per kete eshte VQ, uupss prap reklame :laughing: Ne jemi njesoj Blendo, per shume çeshtje kemi te njejtin koncept, por nuk bashkohemi dhe nuk e ndihmojme njeri-tjetrin.