Zara dhe tavëll


#61

Me vjen mire Kthupo qe po zbaton ca teori ekonomike te lexuara te … se si te besh miliona. Por te lutem duhet me permend gjithnji autorin!


#62

Se di Patrioto, Kryeminister te Shqiptarve e kish qujt Ramush Hajradinaj…e Pjerini do jet bo mehit. Hec mo ska PROFET NE VEND TE VET…


#63

Jo, po kot mos ble bileta per te premten se e bleva une bileten fituese.


#64

Nuk tallem, i jam qepur ketij megamilionit, do shkoj ta check


#65

Uthulla e forte e ben sallaten te mire thote populli qelibar shqiptar.


#66

Qe t’i kthehemi temes, keta mire qe luajne tavell po ndonje meze a ndonje krikell birre s’po shoh. Ashtu thate e shtyjne? Apo presin t’ua sponsorizoje qytetari? Gjithashtu pyetja/pergjigja kardinale: Jane te LSI?


#67

Edhe ndonje pjeshk e kan pas aty verdalle, po Ceco u tha prit tu bej nje foto, edhe u shaperdane :joy:


#68

382 mil $ megamilion, 307 mil $ poweball.


#69

Zeqo, ty do ta kthej 3 dollarshin :smile:


#70

o Blend, si shpjegohet qe me vjen nje lajm automatik per nje heqje (korrigjim) te nje komenti tim nga gjembi?

Nuk kam shum hallin e heqjes komentit apo qe eshte graduar gjembi admine, ymer ishalla, por ne parim sikur nuk shkon, sepse shof qe 10 komente me lart gjembi ka per vete nje koment te mjegulluar. Ja ka mjegulluar vetes? Karakiri?

Tjeter, nuk shoh me temen tende “Rri, pse s’ik”, si eshte puna? Çfar ndodhi? Gjithnje nese eshte e mundur me e dite.


#71

Temen e fshiva une padashje. Kam bere rremuje me telefon. Kemi nevoje per moderatore se me iken pushimet per lesh tu fshi jarget neper Peshk.


#72

ahaha :smile: edhe me rime. kshu do bohesh i moth ene ti! Nuk ka madheshti pa vuajte!


#73

E paska zene te vogel legeni.
Po qenka rob zoti ama, ja ka lene femijeve te luajne me te.


#74

Si do t’ju pelqente me shune te loznit, online apo prej verteti. Cila loje fal me shume emocione?


#75

Ajo prej verteti mi, eshte njelloj sikur nget teslan apo audi, ose nje qe i ka bythet te bera fallco apo origjinale.


#76

Po pra, mendova se mos isha vec une qe urreja lojrat online ngaqe kam pare shume njerez addicted. Tmerr i kam. Sec te grumbullohet nje energji trallisese dhe afterwards s’je më per asnje gje. Njeriu ka nevoje per ajer, per nderveprim konkret. Aty ke silikoni veshtire t’kuptoj megjithse mund ta imagjinoj what it feels like, kam degjuar njehere nga nje shoqe qe ex bf i saj i beri silikon…nuk e di c’mund ta shtyje nje mashkull straight per kto gjera, so i thashe s’paska qene per femra ai djale.


#77

Ai paska qene i koqe kandari, po ta kisha para do e kisha mor me shpulla😂


#78

Spanking is not for everyone Zeqo :hugs:


#79

Ca beri silikon ai? Bythet e veta? Apo vuri cica?


#80

Per butts po flisnim. Ishte dhe shqiptar pale. Nuk e di si mund t’i kete ardh kjo shtyse e forte, spanking thote tironci…biografia e vet eshte anyway, po veshtire ta marresh per straight. Tme kishte rene mua per pjese nje i tille nuk e di a do e kisha marre veten ndonjehere nga tronditja.