Zgjedhjet parlamentare 2017 -Pjesëmarrja rreth 43%. Më e ulëta historikisht


#368

Ka rruge tjeter Kaposh…eshte Vdekja…ajo do i rregulloje te gjitha…e do paqetoj te vuajturit…me pelqen optimizmi yt por robt e gjalle as ty e as mua sna bojne dot dermon. SORRY


#369

Nuk arrini ta kuptoni se kjo maskarade fushate ishte nje ndeshkim I pameshirshem dhe I dhimbshem ndaj kompromisit katastrofik qe Basha beri me komunistet.Ky komb nuk I duron dot cibanet ne trupin e tij.
Nuk ka pas dhe nuk do kete kurre paqe me komunistet sidomos tash qe kena edhe ndihmen e presidentit Trump.:v:


#370

Sa te deshte moj lalka ty
https://www.youtube.com/watch?v=XR1O7FvCP6Y


#371

Kapon e paskan lene vetem Fiqrat e ai me ato 4trat,c’eshte ai.Optimist i pandreqshem mbete o Kapo.


#372

Kaposh lutu qe Trumpi te mos na kaj Nanen neve, mos fillo noi lufte a ndoj trapllik tjeter ekonomik …pa sa per te ndihmu Ed Selamin te rrezoj Edvinin per dy vjet…nuk ma thote mendja.

Po pse do e rrezoje Selami, Jozi e Bregu… Edvinin kur ata jane bythe e breke, ndoshta Edvini ja u jep vete…thua ti?


#373

You may say Kapo’s a dreamer/And he’s the only one.


#374

Nje gje e mire eshte se ruset na marrin te ligat e na benen kurban se na votat I numerojme me dore si ne kohe te egjyptianeve te lashte e nuk na hackin dot sistemin


#375

Arriten 80 me duket. ncncnc.

Fiqo, ja te te jap nje liste kengesh te pershtatshme nga vitet 80. Alternoi si te dush sot:

  1. Beat it.
  2. Straight to Hell.
  3. Tainted Love.
  4. Don’t you forget about me.
  5. Sweet dreams.
  6. With or without you.
  7. Like a vergin.
  8. Karma Chameleon.
  9. All night long.
  10. Kete le ta zjgedh Zeqo. Ka plot te aplikushme.

#376

Prandaj humbi Lulushi.Takoi ambasadorin rus,po nuk te ndihmojme dot i tha muzhiku.


#377

E tha Likja qe nuk do i dekretoje zgjedhjet, te pa rregullta.


#379

Edvin Kristaqi me fillin e Arianes po cane ne labirinthin e pushtetit dhe me armen e Reformes me Drejtesi,do te caje ne dyshe bishen antishtet.
Bravo Tezeu yne,Edvin Kristaqi !


#381

PD-a me gjithe cibanet nuk i kalon 25%… Realisht ne terren kjo perkthehet ne shkrirjen e PD-s si parti dhe mbaron historia qe kjo parti te kthehet me ne pushtet. Nuk ka asnje shanc me.

Projekti per shkrirjen e PD-s u mbyll me sukses. Vete Saliu eshte gjalle dhe po e shikon me syt e tij vdekjen e egersires qe krijoi. Nje sistem maxhoritar i propozuar mund ta ngjall si parti por pa Saliun dhe cibanet e tij pasi shkrirja e LSI tashme eshte e vulosur.

Sot fitoi Shqiperia!


#382

Marveshja me Edvinin,ishte helmi ne kupen e argjende per Lulin. Sidoqofte,ishte nje djale simpatik. Dalengadale,to t’i shterroje edhe uji i gamiles se Ilir Metes.
Bravo Edvin Kristaqi!


#384

lol…sa kam qesh