Politikë


Rreth kategorisë Politikë (1)
Rama kërkon mbështetje tek shqiptarët e suksesshëm ( 2 3 4 5 6 7 8 9 ) (163)
Trump në syrin e një tjetër stuhie politike ( 2 3 4 ) (79)
Princi që tundi themelet e shkretëtirës ( 2 ) (28)
Të dënuar politikë në Kosovë (19)
PS voton kundër arrestimit të Saimir Tahirit ( 2 3 4 5 6 7 8 9 ) (161)
Rama dhe Prokuroria shkëmbejnë akuza. PS nxjerr jashtë Tahirin ( 2 3 4 5 6 ) (101)
Na ishin njëherë Vikingët ( 2 3 4 5 ) (99)
"Të shohësh nga afër varfërinë, pasurohesh", apo: "Faleminderit Diktature"? (15)
Sebastian Kurz do jetë udhëheqësi më i ri në botë ( 2 ) (38)
Deputetët deklarohen si të pastrehë në Tiranë, përfitojnë 500 deri 1100 euro në muaj, ISP-Kuvendit: Hetim për pagesat fiktive! ( 2 3 ) (46)
Macron bën thirrje për reformim të thellë të Bashkimit Europian ( 2 ) (27)
Kryetari qe meritojme (15)
Prezantohet struktura dhe ministrat e qeverisë Rama ( 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ) (266)
Nuk mund të mërgosh prej të qenit aktivist (3)
Zgjidhja e çeshtjes çame ( 2 3 ) (43)
Pse fajin për kandidaturat me 7 klasë e kanë Rama dhe Berisha ( 2 3 4 ) (63)
Të gjitha detajet e marrëveshjes Rama - Basha ( 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ) (289)
Ku po shkon Partia Demokratike e Shqipërisë? ( 2 ) (39)
Një shkrim i presidentit serb Aleksander Vuçiç ( 2 ) (23)
Berisha nuk ka kujt t’i flasë ( 2 ) (38)
A jam vetëm unë, që më duket kjo e çuditshme? ( 2 3 4 5 6 7 8 ) (152)
Ankara - Stamboll, "Marshi për drejtësi" ( 2 3 ) (52)
Gjashtë kushtet e Astrit Patozit (11)
Pse dha dorëheqjen Petrit Vasili? ( 2 3 4 ) (61)
Partia Demokratike në udhëkryq ( 2 3 4 5 ) (92)
Gjergj Bojaxhi lëshon rolin udhëheqës tek SFIDA (8)
Buletini i Peshkut 26/06/17 ( 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ) (187)
Basha nuk largohet, ngrin funksionet thërret zgjedhje në PD ( 2 3 4 ) (62)
Rama: I qëndrojmë marrëveshjes parazgjedhore me PD ( 2 3 4 5 6 7 8 ) (151)