Politikë


Tema Përgjigjet Aktiviteti
Sebastian Kurz do jetë udhëheqësi më i ri në botë 38 Tetor 18, 2017
Deputetët deklarohen si të pastrehë në Tiranë, përfitojnë 500 deri 1100 euro në muaj, ISP-Kuvendit: Hetim për pagesat fiktive! 46 Tetor 12, 2017
Macron bën thirrje për reformim të thellë të Bashkimit Europian 27 Shtator 29, 2017
Kryetari qe meritojme 15 Shtator 18, 2017
Prezantohet struktura dhe ministrat e qeverisë Rama 266 Shtator 13, 2017
Nuk mund të mërgosh prej të qenit aktivist 3 Shtator 9, 2017
Zgjidhja e çeshtjes çame 43 Gusht 28, 2017
Pse fajin për kandidaturat me 7 klasë e kanë Rama dhe Berisha 63 Maj 13, 2017
Të gjitha detajet e marrëveshjes Rama - Basha 289 Gusht 15, 2017
Ku po shkon Partia Demokratike e Shqipërisë? 39 Gusht 9, 2017
Një shkrim i presidentit serb Aleksander Vuçiç 23 Korrik 27, 2017
Berisha nuk ka kujt t’i flasë 38 Korrik 23, 2017
A jam vetëm unë, që më duket kjo e çuditshme? 152 Korrik 19, 2017
Ankara - Stamboll, "Marshi për drejtësi" 52 Korrik 11, 2017
Gjashtë kushtet e Astrit Patozit 11 Korrik 5, 2017
Pse dha dorëheqjen Petrit Vasili? 61 Korrik 1, 2017
Partia Demokratike në udhëkryq 92 Qershor 30, 2017
Gjergj Bojaxhi lëshon rolin udhëheqës tek SFIDA 8 Qershor 29, 2017
Buletini i Peshkut 26/06/17 187 Qershor 29, 2017
Basha nuk largohet, ngrin funksionet thërret zgjedhje në PD 62 Qershor 28, 2017
Rama: I qëndrojmë marrëveshjes parazgjedhore me PD 151 Qershor 28, 2017
Me propocional kombëtar Libra do kishte 2 deputetë, PDIU 7 56 Qershor 28, 2017
Pas dështimit, nisin thirrjet për largimin e Bashës 188 Qershor 27, 2017
Zgjedhjet Parlamentare 2017 , Cfare thone numrat e 2013-es? 37 Qershor 27, 2017
Rezultatet e zgjedhjeve: PS kryeson në rang vendi 80 Qershor 27, 2017
Zgjedhjet parlamentare 2017 -Pjesëmarrja rreth 43%. Më e ulëta historikisht 374 Qershor 26, 2017
Për të ardhmen 15 Qershor 25, 2017
Heshtje Zgjedhore 2017 90 Qershor 25, 2017
Buletini i Peshkut 21/06/17 14 Qershor 23, 2017
Buletini i Peshkut 22/06/17 8 Qershor 22, 2017