15 vetë shikojnë që kalon një grua, po i 16-ti çfarë bën? (Pjesa e parë)

ACDC, nuk shoh njeri te mesit ne ata tre vetet ne te majte qe bisedon me shoket e vet. apo e ke fjalen ne te majte te vajzes? Sqarohu me mire per cilin e ke llafin, dhe perse pikerisht ky qeka i 16-ti?

Sa fatkeq qe ke qelluar edhe ti.

Acdc s’e prisja kete koment nga ty. Prisja te thoshe qo foto ne ditet tona do ishte 15.femra qe shofin nje boss me Range duke xhiru gomat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Po ate e kemi thene me kohe,pavaresisht se sklleverit e “korrektesise politike” ne PPU gjejne menyren te fajesojne perseri meshkujt edhe ne kete rast.

Kam vete Benz Mercedes dhe e shoh vete kete dukuri qe permende.

1 Like

Ata jane tek ajo porta dhe po bisedojne, ne te majte te fotos,ai i mesit po bisedon me shokun e vet dhe ne kete moment ai nuk po shikon nga vajza.

aha, ai qe po flet me shokun, e mora vesh. Por a e di se çfar po flet me shokun, per felet e vajzes amerikanes po flet, per çfar tjeter? Ti kujton se po flet per tekniken e fotografimit te parapergatitur dhe Botticellin si Beluli? Ai eshte duke i thon shokut vet: “Apapapa çer bythesh te lezeçme ka ajo femna qe kaloi!”. Ndersa shoku vet po verifikon me shikim vertetsine e kesaj thenie shkencore.

2 Likes

po ti ACDC pse nuk blen makina amerikane?

1 Like

Kam pasur makine amerikane por sme kane terhequr.
Me Lexus RX 350 dhe Mercedez seria E ndihem me mire.

Korenti nuk blen makine amerikane sepse ndjek parimet e Trampit “America First”.

Oh prit. OK ta nderroj: korenti nuk blen makina amerikane se i kane ndertuar te zinjte dhe myslimanet. Ka lezet makinat gjermane, te prekura vec nga duar arjanesh. Dhe ndoshta ndonje gisht emigranti turk. Po c’rendesi ka.

ne vend qe ta merreni me korentin me komente kot me kot, shifni kete 6-minuta film i modh per korentin qe shkon ne zbor e se çfar i ndodh mbas nje aventure seksuale:

1 Like

Po ike moj fycke dhe mos me bej ironi ketu.
Une do ta marr makinat qe me do bytha dhe nuk do te marr leje ty.
Shko shpernda picat se tu ftohen…

Fycka e sateme (respekt per nenen gjithsesi se s’eshte faji i saj).

Nuk eshte faji i fyckes qe ti s’e shikon ironine ne ato qe thua, apo beson. E kuptoj qe te vjen me shume inat me veten qe po nget makine te ndertuar nga emigrantet turq, por s’e kam une fajin sepse une s’punoj per Mercedez (ose Mercedes sic duhet te shkruhet o Devolli qe s’tu hoq balta nga cizmet) keshtu qe s’i heq dot faren e keqe turke nga fabrikat.

and get it right, nuk shperndaj piza por laj pjata! Kaq te veshtire e ke ta mbash mend?

P.S. mos u kruaj shume se te lepin miu (TM tori i modh, me krahinorizmin e shtuar prej meje).

Korenti i prish femrat me nje shikim nga xhami i benzit

2 Likes

:rofl: As qe me shkon mendja qe jo.

tiku, na nje foto madheshtore bardh e zi per diqiture e quiz bashke … 3 vete po hipin ne autobuz, 10 vete tjere po shikojne nga dritaret pa xhama te autobuzit te telendisur… sa vjec eshte shoferi ?:stuck_out_tongue:

1 Like

Belul, pavarsisht se si e more ti, une te jam mirnjohes per dy fotografiete e tua te meparshme, dhe sidomos per diskutimin rreth tyre dhe per diskutimin rreth fotos se postit. Kete foto mund te mos e kishe pru, sepse nuk ka asnje gje artistike dhe te denje per te diskutu rreth saj perveç thjesht informacionit, qe ne kemi qene te varfer, autobuzat fizarmonike te NSHRK-ut etj.
Apo e ke pru qe ta shofi ACDC me kapo fuksin ngambrapa?

Sa per tu krujte dhe un, kape kete foto te bere ne vitin 1983, dmth ndoshta te njekoheshme:

1 Like

Ti qenke shume i lashte Zeqo qe paske arritur te besh kete foto.

Kemi pas hekurudhe qi ne 1920,