68 të vrarë në 2018-n, si lidhen vrasjet me krimet për drogë katër vitet e fundit

#1
0 Likes

#2

flm, adminer, u habita nga numri i vogel i vrasjeve ne Shqiperi, se kisha pershtypjen se aty vriteshin çdo dite nga 1-2 veta, por qenkam gabuar, dhe me vjen mire per kete :grin:
pra ne qenkemi shume me mire se edhe shume vende europiane

0 Likes

#3

Ka kaq kohe qe i zuri goja lesh shkabes qe nuk vriten shume ne Shqiperi dhe kur vriten jane ose larje hesapesh ose emigrantet vrasin njeri-tjetrin kur vijne me pushime, po ju s’besoni.

1 Like

#4

Eshte nje emigrant qe shkon disa here ne vit ne Shqiperi… :thinking:

0 Likes

#5

eee, talluni ju, talluni me shkaben, po ketu ka te drejte ai, lexoni statistikat

0 Likes

#6

gjembooo, une vertet shkoj 2-3 here ne memedhimbje, po si t’ua bojm ketyre qe i nxjerrin jashte leket ;

1 Like

#7

Pjero , boja nje ftese gjemit nga Maji te vij me ne per nje gote ne breg te detit.

0 Likes

#8

Une vije per goten, ju per koqet e ullirit.

P.S. gjembi ishte ne shtator ne Shqiperi. Nuk kam me dollaro per te shkuar perseri kaq shpejt.

1 Like

#9

brado, une ftesen ia boj, vetem ju te dy te pajtoheni :grin:
disa here i kam ra telefonit tat, por si duket ke ndru numrin
ne maj-qershor jam prap aty, isha ne janar 1 jave.

0 Likes

#10

Juve qenki memedhetare te medhenj, nga 2-3 here ne vit koken e keni ne Shqiperi. Kthupi ka nja 7 vjet pa shkelur. Po prape punojme per memedhene edhe ketej :smile:

0 Likes

#11

po pse mo, hala nuk i ke morr letrat mo, hala je refuxhi :grin:

1 Like

#12

Dhe pastaj cuditesh qe te shan shkeraba.

0 Likes

#13

Pjer, pse hap thashetheme? Une nuk e dija se paske bere sherr une me bradin.

0 Likes

#14

gjembo, sherin tuaj , ti me bradin, e morren vesh te gjithe, por se per çfar u zute, per mustaqet e çelos apo per koqen e ullirit, apo per pjeshken :grin: une nuk e di dhe nuk e mbaj mend.

0 Likes

#15

Jo Pjero se kom nje ore e ca qe menohem , me gjemin skam bo sherr , perkundrazi e kemi si Rudina Hajdarin ne Parlament , sherrin e kam bo me ate sorristin admin squarpeskuqushi , si e ka ai , nejse , kalofshi sa me mire.

0 Likes

#16

i dashur brad, shyqyr qe te pash ketu :grin: pa te tjerat rregullohen,
kur do dalesh kenej

0 Likes

#17

Me fernet ka per te qeras se per veren, ia ka pi polaku :frowning:

1 Like

#18

nga inati qe s’po vjen njeri, do i pij vete edhe ato shishet e mbetura :grin: do pres deri ne fund te ketij viti

0 Likes