Adriatik Llalla punëson lobistë në SHBA për të shpëtuar nga ‘lista e zezë’

e kujt i intereson, se a e shpalli amerika adriatikun, person ‘non grata’, apo se ky po lobon per ta hequr kete njolle, njerzit kane te tjera halle e prioritete,

Nje teme tjeter per te cilen ti mund te mbushesh faqet format a4 te VQ Vol II.

femija i pare, nga forma, me doli si palloshi, por nga brenda me doli si Ten Sia Opini :smiley:

S’ja paskan ngrire te gjitha asetet, i kane lene ca sa per te paguar lobistet.

1 Like

Duhet bere nje shembull ta kryqzojme di jezu krishtin per te lare mekatete nje kombi hajdut .take one for the team tiku :blush:

https://www.state.gov/r/pa/prs/ps/2018/02/278338.htm

gjithandej, ne çdo teme, me qenka ndryshuar shenja ketu.
a ka pergjegjes/e kjo faqe , apo jo.

Per cfare shenje po kerkon pergjegjesi?

tjeter menyre per t’i dale para drejtesise shqiptare, ksaj here 'Jar Nishani ish-presidenti me femijet e tij

http://www.gazetadita.al/dokumenti-djali-i-bujar-nishanit-heq-dore-nga-shtetesia-shqiptare/
Capture

Nese idea eshte qe duke hequr dore nga nenshtetesia mund te meshihen leket, nuk ka shanc. Thjesht 2-3 formulare me shume. Duhet vetem vullnet.

jo, tani eshte ne rregull, del P , nja 2-3 dite dilte nje shenje tjeter.

korriku, bo vaki djali i ish presidentit, nuk e di se hollanda e lejon dy shtetesine, keshtu qe nuk ka pse ta heqi shtetesine shqiptare.
ky veprim bohet nga mos dija dhe frika.