Aeroplanët e drogës dhe gjarpri që kafshon bishtin e vet

http://www.360grade.al/me-shume/editorial/item/26753-aeroplanet-e-droges-dhe-gjarpri-qe-kafshon-bishtin-e-vet

:+1:

immagine

Blini librin tim Amazon.com: Design and Optimization of Vacuum Airships with Currently Available Materials eBook : Toli, Ilia
Le te prodhojme vacuum airships, qysh ia thone shqip qe s’e dime.

994277_cms2image-frame-747x560_1pEhtj_jxjBc2

bleni librin e ksaj!

bgguyyfg

nuk ka me budalla dhe me loqe se intelektuali shqiptar, sidomos kur shkruan libra!

Intelektual shqiptar je vete. Une jam intelektual amerikan dhe shkruaj libra teknike qe ti si intelektual shqiptar s’mund t’i kuptosh.
Design and Optimization of Vacuum Airships with Currently Available Materials, Toli, Ilia , eBook - Amazon.com

por çfar leshin ke qe propozon libra qe intelektuali shqiptar nuk i kupton? Apo i propozon per kryetarin e kooperatives dhe operativin e katundit te rrethit te Fierit? Ti je budalla o derzi, perveç se i çmendur. O trongull i idhët, nuk e shef qe nuk ka mbet kembe njeriu ne blog perveç teje qe propozon libra bythe amerikane me vakumin e pordhes se Bidenit? Vetes tende ja poropozon, vete shkruan e vete lexon?

Un nuk jam intelektual, sepse e kam per turp te jem intelektual, qofte intelektual amerikan apo sovjetik.

Zanati i intelektualit ngjan tëpkë me zanatin e kurvës, intelektuali - zanati më i ri në botë - paguhet që të mendoje ide frymëzuese, kurva - zanati më i vjetër në botë - paguhet që të lëvizë muskuj kamasutra. Njëri shet mendjen, tjetra trupin, dhe të dy i shesin shpirtin klientit dhe shejtanit.

Ke ngelur ti me i rendesishmi. Te tjeret i perzure ti.

nuk i kam perzene une, nuk jam kaq i fuqishem per ta bere kete, i ka perzene qefi i tyre, kane shkuar te qihen ne vende te tjera me komode.