Aldo, Edi, Laura, Noka e Kaçi, kaviet që po përdor Berisha kundër çeljes së negociatave

http://www.gazetatema.net/web/2016/11/24/aldo-edi-laura-noka-e-kaci-kaviet-qe-po-perdor-berisha-kunder-celjes-se-negociatave/

Mu te pesmdhetkatci
Aldo, Noka Kaci…hahaha

Dmth kto jane Arta Dadet e Ditmir Bushatet e PDse?

Jo jo keto jane goret e PD-se.

nuk me behej t’a shifja kete shkrim, na moren me qafe titujt
rrofsh qe e solle, alidems
Sa per temen, Nuk eshte gje e vogel edhe zbulimi i strategjive gjithsesi. Te pakten mundesohen pergatitjet perkatese.

Surpriza keto nuk perbejne me. Dihet kafsha me cilen je i detyruar te ndash tavolinen e civilizimit. Ndonese ka plot qe kur ia u permend kafshen, e quajne te tejkaluar dhe militantizem partiak rilindas.

Thene keto, shpresoj te jene te mjaftueshme bemat saqe te realizohet eliminimi total i tyre nga kuvendi ne zgjedhjet qe po afrohen.

Me kujton tamam kohen kur ishte Balla, Veliaj, Tahiri, Rama, kur ishin ne opozite, vetem emrat kane ndryshuar.:grinning:

1 Like