Basha s'ka kthim pas, mospjesëmarrja në zgjedhje e vetmja zgjidhje

http://www.360grade.al/me-shume/opinion/item/53156-bushati-basha-s-ka-kthim-pas-mospjesemarrja-ne-zgjedhje-e-vetmja-zgjidhje

më mirë do të bëhet po nuk mori mori pjesë në zgjedhje partia proserbe e saliut!

Po me mire te mos marri, ndonje parti e re merr vendin, keshtu lind nje opozite e re pa makuterine dhe urine per pushtet si motor levizje por me deshiren per te emancipu masat.

Basha konfirmon prerë: S’ka negocim politik, qeveria teknike kusht i vetëm për zgjedhje të lira

Fiks si ne Rumani qenka…Po picat tek kjo menca para kryeministrise Rama i kishte derguar?

Nejse, merreni me sportivitet kete pune, e shumta qe mund tu demtoj eshte ndonje shi, por besoj se Rama do jet i pari tu ftoj brenda ne kryeministri.

Do behet gazi i vetes, revolucja demokratike eshte lajthitje pleqerie endra subkonshente e berishes, nuk jane pjekur kushtet. Fatkeqsisht luli vijon te behet ende dordolec i babashqupit, rob pa personalitet politik. Po u bere pjese e endres se dikujt tjeter ke ik per lesh, ka thone fukoi.
Luli ka nevoje per te hartuar nje program realist si alternative, qe ne kete pike te quhet se paku opozite serioze, jo te sjelle cirkun ambulant ne bulevard, harxhim energjish te kota.

sa domethenese…
“jo hajdute e drogaxhi/ Shqiperia s’eshte Kolumbi”

Ska kthim prapa. Edhe z.Trump boni nji miting Madheshtor sot. Kater ore tu prit robt me hy ne event.
Kohet e reja, muhabeti i Rames po shkon drejt permbylljes, te shofim perpara tashi, me enthuziasem, me energji, me inteligjence, per nje Shqiperi moderne e te zhvilluar,
ta bejme Shqiperine Zonje.
Rrofshin shqiptaret, rrofshi ju, hallall ja bofte zoti zotit, dite e bukur, dite e re :v: :metal:

5 Likes

Njerezit kishin qe ne 4 te mengjesit qe po prisnin ne rradhe ne Florida.
Mitingu doli madheshtor!
Fjalimi I perkryer!

1 Like

e kane marre vesht shqipot se jemi ne shek XXI e nuk ndertohet komb sipas parimit ngrehuni e bjeruni si ne kohe te qemos .smile:

me kete mbrojtje qe I ben trumpit thone se ai te ka nje ivanken , trumpin jr e kalamajte e tjere.:grinning:

1 Like

dhe te mendosh qe ne oren 3 te nates kane rene me fjet deri sa kane lexuar dhe tweet-in e fundit.

2 Likes

Hahahahaha!
E forte kjo!

1 Like

Melania ishte me ne forme sot.Si shpirt eshte❤

presidenti vete ishte si Alain Delon

shkelqen shtepia e bardhe

2 Likes

ky eshte lider, jo si Ay tjetri qe fshihej te kulla e fyllit dhe komandonte rrugaçet me shenja.

4 Likes

Mire ne fushat e tjera, por z.Trump po e rikonstrukturon edhe median e mykur.
Edhe ne Tirane gazetaret si me te çlirum mu duken sot, sikur ja levizen paaak rroten qe i ka zene gishtin,

Ti kish perqafu e sdo kish problem. Nuk o mo Luli ne zyre qe te urdheroje policine te vrase njerzit ne shesh.

2 Likes

O kapo seç kam nje pershtypje kur shoh keto elitrat e Pd-s, nuk e di por me duken tip sigurimsash…ne mos nga ata te vjetrit sigurims 2.0?