Ben Blushi largohet nga PS

triumfoi krahu reformator i Partise. Armiqte ne litar!

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Tani kush do e beje oponencen ne ps?? Ka ngel ndonje ne ps qe te kundershtoje Ramen?

Blushi nuk komentoi qasjen teknike nese duhet apo jo te ligjerohet importi i mbetjeve, por analizoi me shume te drejte qasjen/qendrimet politike qe partite parlamentare paten ne kuadrin kohor te tre viteve. Dhe ne fakt te vjen peshtire me qendrimin e socialisteve dhe te flamurtarit te saj Edi Rama. Te thuash turp eshte shume pak.

po iku dhe Beni, nje cope paloshkrimtar, intelektual i rendomte. tani ne PS kane mbetur vetem intelektuale te mirfillte si Sadri Abazi, Taulant Balla, Vladimir Kosta (ky eshte ai tipi qe i shkruajti ate letren intelektuale Rames :grinning:), Kaubojsi etj etj politikane te ketij soji…:grinning:

ne ujin e kristalte nuk mund te vegjetojne insektet!

:grin: Tamam Beluli romak

:grinning: epo Beluli I i pare iku, mbeti bashke me peshkun e pare origjinal, gjembi.:slight_smile:

R.I.P peshkupauje I :disappointed:

Ka hik per socjalistat me desktop.
Per ato me mobile ska hik akoma :stuck_out_tongue_winking_eye:

S’iu ndave fikut mer:smiley:

esh ne menyre fikurative

1 Like

Shume e zgjati qe ndejti kaq kohe brenda

Baj baj Blushi…

Ehhhh asgje e re nga fronti i perendimit…shume duroi mavria.

kane halle mileti :unamused:

Blushi e mbaroi misionin e vet te te pakenaqurit brenda PS… tani te shohim se ku do perfundoje…

vetem budallai nuk nderron mendje

Armiqt t’i marren te keqen Partise; nashi e kemi qelibar, me nje pronar.

Ne listat e 2017 zor se hynte. Vone per tu bere faktor ne fakt.