Beselidhja 2.0

image

Beslidhja-turbina 2-0. Ndeshja u zhvillua me pak sportdashes. Gjyqtari kryesor,ilir janullatos meta,dhe 2 penalti per beslidhjen qe u gjuajten nga lojtari nikoll leshi. Javen tjeter luan 5 shtatori me 31 korrikun.

5 Shtatori =skuadra e Skraparit, te ilir Metes, prape Meten vure te loze

Meta eshte pronari de fakto i 5 shtatorit, ndersa me letra ndonje kusho i tij qe zhvat guret e tomorrit.

E shikon qe ne shqiperi eshte bosh krahu i djathte dhe mendon qe te beje ndonje investim ! Integrimit i doli boja,veç ndonje albe ,nuk bind me njeri. Tani qe nuk ka akoma parti te djathta, le te veme nje gur te radha se nuk i dihet.

Ky masturbim kolektiv I rradhes I shqipove behet per cfare ?

per t’bo qef, per çfare te behet tjeter?
por edhe vendet e tjera te zhvilluara nje lloj masturbim bejne, nuk bejne gje tjeter veçse i ferkojne bolet Marlonit, dmth bojne me teper qef se ne, kjo eshte diferenca. Njekohesisht ky eshte shkaku pse ne masturbojme, gjerat jane te nderlidhura, jetojme ne epoken globale.

True por qe na sjell me pietjen tjeter :Si nuk u lodhen?:joy:

jan lodh e jan bo telef, i gjithe arti modern eshte deshmi e gjalle e kesaj lodhje qe ka dhene shenjat e para ne fillim te shek. kaluar (bash kur u be Shqiperia). Por nuk dine te bejne tjeter, e jane te detyruar t’i ferkojne bolet e Marlonit nese kerkojne te jene te paret ne berjen e qefit, ndryshe i zene vendin ata qe masturbojne si puna jone, dmth bota e trete.

ne kemi lind te lodhur, dmth moderne qe ne shpergej! :smiley:

Puthe Tunxh … Kushtetuten.

E kuptoni tani pse psikopati e zbrazi kete vend nga shqiptaret?
image

Çmenduria, Rama kërkon 30 mijë sirianë për të joshur BE, do vendosen në Elbasan,Korce Gjirokaster, Lezhe…

Pellazget e kane patur ate vend per 3 mije vjet kapo e kane bere nje ashtu te madh .ndofta sirianet bejne hair :joy:

Psikopatesite jane kur sygjeron qe Rama i paska zbuar me qellim shqiptaret.

1 Like

Sirianet sbene hajer per 5 mije vjet per vete

andrà tutto bene