Champions League 23/11/2016

Pas takimeve të djeshme, Champions League do të rikthehet dhe sot me ndeshjet e fazës së grupeve, ku do të zbresin në fushë Bayern Munich, PSG e Arsenal. Gjithashtu Barcelona do të luajë në transfertën e vështirë kundër _Celticu_t, ndërsa Manchester City do të udhëtojë drejt Gjermanisë për tu përballur me Borussia Moenchengladbach. Pa dyshim përballja që pritet më me shumë interes luhet në Londër mes Arsenalit dhe Paris Saint Germain, Më poshtë shikoni kalendarin e mbrëmjes së sotme:

2 Likes

E hongri i petull 7 lekshe Revolucioni Tetorit : ЦСКА Москва 0 - Bayer 04 Leverkusen Fußball GmbH 1 .

Pjesa e parë fare pa histori, futboll i flashkët…

Bravo, paske pasuruar me 1’4 euro bosin e Euro Live…