Champions League


#1

U hodh shorti i 1/4 të Uefa Champions League

Atlético (ESP) - Leicester (ENG)
Dortmund (GER) - Monaco (FRA)
Bayern (GER) - Real Madrid (ESP)
Juventus (ITA) - Barcelona (ESP)


#2

Gjynah, kemi dy gjysem finale te parakoheshme; Bayern - Real dhe Juve - Barca.


#3

#4

Ne 1/4 besoj se kalojne : Atletico, Dortmund, Bayern dhe Barcelona.


#5

1/4 eshte kjo faze qe do luhet tani. Po gjithsesi je gabim sepse Leicesteri nen drejtimin e Shekspirit do e fitoje te gjithen :cat:


#6

Korigjim me vend per fazen, ndersa per fituesin shkoj me Bayern kete vit.


#7

hajde ta bejme gezuar me nje 7-up prap


#8


#9

S’le temë pa dhjerë, na rruajte karin !!


#10

Juve nuk është PSG…
Pastaj kemi edhe hak për t’mar


#11

mos deshe te thuash qe nuk eshte bayern, se vetem bajerni i modh sa i modh qe eshte (tm Fikret) e ka ekskluziviterin e 7-up it

megjithate parashikoj nje fitore te lehte te Juves tani qe kane edhe Manxhon ne ekip.


#12

ngambrapa-fut-boll:


#13

Ne pritje te ndeshjes Itali-Shqiperi


#14

Ndjenja te forta optimizmi sot, nje parandjenje qe do marim 3 pike, do fitojme me nje gol diference.

Njifet Buffon qe han gola pershalesh…


#15

Prandaj eshte i bukur futbolli se te jep eufori :). Njifet njifet … si nje nder portieret me te mire ne bote :).E bukura e kesaj ndeshje besoj qendron te tifozeria pritese.