Diskutim i lirë - nëntor 2017

Nuk di si ta pershkruaj gezimin qe ndjej qe s’te kam zhgenjyer!

Se mos harroj: as s’e kisha idene fare se eshte Rilindase zonja se nuk e thote ne artikull. Gjithsesi ty qe e tund vec ne anen e majte aq shume sa e ben mavi drejt aty te shkoi syri dhe ajo te shqetesoi me shume se fakti i pasurise.

Kush eshte ana e Majte ne Shqiperi Gjembi dhe ti si mendon per veten tate je perfaqesuese e se djathte apo je Enveriste e mcefet?

gjembi, sa te kete pjata me la ne Amerike, hiç mos e rruaj as majtas, e as djathtas:

1 Like

Ja se ta shpjegon i mothi te majten dhe te djathten.

Hengre ndonje tas hashure kete fundjave?

Faleminderit, per pergjigjen koncize dhe gjitheperfshirese gjithashtu, edhe ti je shume e Mothe

12 posts were merged into an existing topic: Në Shqiperi te vrasin se flet greqisht

Visho Ajazi Lika, ish-kreu i SHISH, i dorëhequr pak ditë më parë, është propozuar nga kryeministri Edi Rama si ambasador i Shqipërisë në NATO. … kjo e verteton me se miri se ishte bere nje pazar mes tij dhe kryeministrit Rama dhe se ky i fundit po kap nje institucion tjeter.

Rrenim i kredibilitetit te opozites si tek fabula e fshatarit me ujkun apo ti aludon qe minjte si Visho Ajazi jane te paret qe braktisin anijen e cpuar duke u mbytur te opozites???

Pjero, na bone merak. Nuk kane kompjuter burgjet e Belgjikes ?

Hallelujah.bes kallaku qenka bere kaur .:blush:

In seguito alle dichiarazioni del Primo Ministro albanese, Edi Rama, il quale ha sostenuto che l’ultimo servizio della nostra Iena fosse falso, pubblichiamo la risposta di Alice Martinelli
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.iene.mediaset.it%2F2017%2Fnews%2Falice-martinelli-risponde-al-primo-ministro-albanese_144.shtml&h=ATO8EHuupT-3Q8Po0iEaWkDlEnZyYFrBr8sBundyCzLXVj_KSBjA74LUd3A7KkGQmsem-krVjVGFFXBhYiFS81vR1fAzOD1T2a1t3qnBN9GHaD3QIIS74oZa3JS31Wy87pHd2QlWDCqH9X_G6gZPFQGkyN0DHOLcPOLOf-CH221qpWu5F454iB3mkmbSjiz3tunCTAsj05RSON1uwKnqoj0NtBABXq90KfrECGcjSi-L8YEJb70KnEAc0hukSNKiTJfMFhwPFhvj0a5dbWCwEQ3ZX_j8

Stay classy Bill’s fans …

Asnjehere s’e kam kuptuar qellimin e streaking. Jo per gje po djaloshi as nuk mund te krenohet me vone se ka qene dhe ftohte dhe… .

:beer: :tumbler_glass: :beer: :tumbler_glass: :beer: :tumbler_glass:

Peshkut i duhet nji Emoji per chrystal meth.

1 Like

#BillsMafia

Tek ky sajt/siti ishte nje artikull akoma me interesant,

bohica, po te gjithe e morren vesh qe u nisa per shqipri, ndersa ti akoma jo, mrom u ktheva dhe tani jam para laptopit tim.

Nuk e besoj, nuk e besoj dot…
Italija shoke, Italija

Ngushllimet e sinqerta atij me poture si te Duçes :smile:
Futi i kokerr qofte tashi :smile:
Aaa ska mish :frowning:

e prape titulli s’ka per te shku ne Evrope :wink: