Diskutim i lirë - prill 2017

https://www.youtube.com/user/eurovision

Top 5 im hungari, itali, fronse, portugal, belgium

nice top 5
belgium & portugal 🖒

Me sa duket s’me zhgenjeu portugali, vend qe nuk ka shume fqinj qe ta dorovisin.

cfare ndodhi me Salvadorin e portugalise?
( youtube s’lejon eurovision per usa, no finale per neve)
https://youtu.be/jyAF-KyiNSw

E fitoi duke dhene nje mesazh ne fund qe me shume kenge te tilla me permbajtje dhe te ndjera te promovohen ne eurovizion dhe jo kenge fishekzjarr, i guximshem, do te thoja.

favorit i forte qe ne fillim, fitues me se i merituar.

Vetingu, reforma ne drejtesi.

Do sjellim mbrapsht punet e minatoreve ne Amerike!

cikli i dokumentareve perballe mbi aktoret e vjeter te filmave.

bravo xha zeqo, bravo. me lajme t’hareshsme qysh n’pik t’mjesit. bravo

Në fjalën e tij, Ahmetaj ka bërë me dije se ky është viti i parë elektoral me sufiçit buxhetor. Ai është shprehur se, qëndrimi i PD për një taksë të sheshtë prej 9 për qind ka në themel rrënimin e qytetarëve.

Ndërsa taksa progresive është një përpjekje serioze për të ulur pabarazinë, ka theksuar Ahmetaj.

“Kemi lënë mbrapa një krizë të rëndë të ekonomisë. Ishin shkatërruar themelet e shtetit, respektimi i ligjit, pagesa e taksave”, ka vijuar shefi i Financave.

Ai ka shtuar se, reforma në drejtësi ka për të qenë një instrument për të çliruar potencialin ekonomik.

Kisha ca kohe pa hyre po zere se s’kisha ikur. Rama, Basha, Sala, Trampi, ti je legen, ti je shkerdhate, te befsha ate e kete, (gjithe fisin) megjithese nuk te njoh e s’te kam takuar ndonjehere, laj, shpelaj, thaj, i njejti muhabet perdite. S’paskam humbur gje.

1 Like

sa burra ka ngrene macja ime. …

1 Like

Ec aty…Ia marrsha te ligat!