Diskutim i lirë - shkurt 2017

Mirseerdhët tek tema e diskutimeve të lira për këtë muaj. Këtu mund të diskutoni pak a shumë çfarë të doni, sidoqoftë duke ndjekur udhëzimet e faqes.

pas pamjes se nje burri te ashper e te serte, fshihet nje shpirt i bute e apasionant

2 Likes

O vlla po ti mos publiko fotot qe jane bere me cell. tone. Di na nxjerresh bojen ndonje dite.

Po mora leje o shoku, dihet ajo gje. Biles foton tani e pashe dhe ne nje gazete online.

:)) po bera share menjehere me bluetooth.
Nga muaji prill do fillojne punesimet ne administrate ne menyre masive. Sidomos ne zonat ku duhet me i leshu sapunin kundershtarit. Bej çte besh dhe eja nja tre muaj ketej me thane. Kemi nevoje per njerzit tane. Faleminderit iu thashe po nuk ngaterrohem. Nejse nga fillimi i marsit kemi nje rruge ne brksl. Flasim atehere me thane.

Behu gati te paguash dogane kur te sjellesh tere ato shishe vere te vjeter me vete ne Kanada.

A thua ia vlen ti marr ne kanada? Pastaj nuk ma merr mendja se mund te me falin me shume se 2 shishe.

Meqe do te shkosh merr dhe pjesen e shokut tend Bredhit. Me duket dhe ai ka fituar 1-2-3-4-5 shishe vere te vjeter.

:grin: Bredhi nuk pi vere dosido, ohuuu ka paguar membership te nje ferme vreshtarie ne windsor dhe i vjen vera me arka cdo muaj dhjetori.

Sa larg eshte nga antwerpeni brukseli? Po mendoj se mund te ishte momenti i duhur te luaje rolin e zbutesit mes EB dhe PTh. Ky duket i ka ulur dukshem ofendimet. Mbase EB i jep nje shans tjeter si kryetar i komisionit te ekonomise. Mbase, them…

Ky shoku qe thua ti gjembi, kish blere gjysmen e dyqanit te pijeve kur erdhi heren e fundit ne toronto. Dhe jo vere dosido. Biles, edhe per PF, shishen e te cilit e kam akoma ketu se nuk jam takuar akoma. Kurse nga Pjeri fitojme shishe virtuale

“Ne populli, pjesemarrja qytetare dhe demokracia e drejtperdrejte”

dhe pse per kushtet e shqiperise, kur flitet per popullin duhet folur me ca rezerva

Po keshtu edhe ambasadori Lu!

Mediu takim dhe bisedë me sekretarin e ri të Shtetit në SHBA: Situata në Shqipëri e papranueshme

“Të dashur miq

Sot pata kënaqësinë gjatë mëngjesit të lutjeve, të kisha një bisedë me Sekretarin e ri të Shtetit, Rex Tillerson.

Mbasi e urova për detyrën e re vura në dukje se gjithë shqiptarët pa dallim janë pro amerikanë dhe mirënjohës për atë çka bërë Amerika, për njohjen e shtetit shqiptar, pavaresinë e Kosovës dhe antarësimin e Shqiperisë në NATO.

Po ashtu ngrita shqetësimin për situatat në Ballkan, rishfaqjen e konflikteve me bazë etnike të qëllimshme.

Situata në Shqipëri vura në dukje është bërë e papranueshme për shkak të krimit të organizuar trafiqeve dhe pamundësisë për të garantuar zgjedhje të lira dhe të ndershme”, shkruan Mediu në Facebook.

Jo mo,paska folur Mediu per trafik e krim te organizuar

http://www.gazetatema.net/web/2015/09/20/dosja-fatmir-mediu-ja-si-u-denua-me-burg-nga-dy-gjykata-ne-itali-kryealeati-i-berishes/

Nuk permbahen pjeshkat andej mer ej. :joy:

si thosh shkaba i madhnushem, ky brezi i 50 vjecareve ka qene i ndrydh dhe tani ka mor kot.
Kto do jene 50 vjecare zezake amerikane duke bo sherr ne nji mcD, zeqo (tani e shof qe e paske nxjerre linkun ti)

Se s’ju kam pyetur: Di njeri c’po behet me Bleonen?