Diskutime të lira - Korrik, 2022

Mirseerdhët tek tema e diskutimeve të lira për këtë muaj. Këtu mund të diskutoni pak a shumë çfarë të doni, sidoqoftë duke ndjekur udhëzimet e faqes.

Pershendetje… mos harroni ne date 7

Po ma kish marr malli…

A ka ndonje te dhene me shume, psh sa km katror do jete dhe ku. Ajo zona e Karavastase është paksa e brishtë nga ana ekologjike. Njehere e shkaterruan grupet e gjahtareve italiane, shpresoj qe tani nuk do e bejne shkretetire me keto panelet.

1 Like

#dojadalim

immagine

me thon te drejten kaso, nuk kam qene noi here ne karavasta, veç qe i shoh ne nje harte te timen, harte qe jep gjithshka, lagunat, lartesite, kodrat, malet, etj,
megjithse tani te ndihmon edhe komjutri, dalin te gjitha,

Kjo karavastaja sikur e ke pas te VQ me duket, :thinking:

Faleminderit Pjer po nuk po flisja per ty, po per autorin qe ka shkruar. Me shume se si artikull ne interes te lexuesit duket si nje reklame e paguar nga qeveria.

o Pjer e di ti sa subjekte apo individe kane siper shtepive te tyre panele? a e di qe shumica e tyre prodhojne me shume sec konsumojne? a e di qe gjith tepricat futen ne rrjet edhe shteti si jep asgje ne kembim po mbush ato vrimat e veta te cilat i quhen humbje?

mundet, nuk perjashtohet si mundesi, une aty kam prekur/permendur shume zona qe vet nuk i kam shkelur noiher, veç ç’i kam patur para syve ne harte,

1 Like

Pjer ti aty per Karavastane ke fol edhe per pelikanin kaçurel! Tani thua qe ske qene nojher!

#dojadalim
immagine

Qe kur beri protesten Berisha… Ketu ka rene heshtja :frowning:

:+1:

2 Likes

immagine

Kur qenka kaq i korruptuar pse lulushet socialiste te cilet kane 9 vite ne pushtet nuk ia kane dhene provat prokurorise per hetime?

Ky ndjekesi, o i barastundur,mendon se Doktori nuk e vendos dot rekordin e qendrimit ne uje duke kaluar La Manshin,i sugjeron dicka tjeter

P.S. Ç’ne me lazëm pashë një herë që kishe sjellë te Peshku.një artikull nga gazeta e Carlos?E di Qimi këtë?