Diskutime të lira - Maj 2022

Mirseerdhët tek tema e diskutimeve të lira për këtë muaj. Këtu mund të diskutoni pak a shumë çfarë të doni, sidoqoftë duke ndjekur udhëzimet e faqes.

Kjoe eshte kenga e preferuar e deltes ndersa gatuan sufllaqe per greket :joy:
Kenge Came- U Nisem Dhe Do Vime - YouTube

Kshu kshu, Shqiperia me kravate serbie, Kosova me flamur shqipnie :slight_smile:

Me duket se jane ngjyrat e ylberit te robve allasoj :grinning:

Mire shume Kosova
Like!

Pjer duhet te kandidosh per president.

1 Like

Pjeri te gjitha i ka per tu bere president, dituri enciklopedike: te gjitha i din e te gjitha i ban sidomos si ekonomist, aftesi rrefimi (dmth mashtrimi), paturpesi vetbesuese deri ne idiotsi, besim absolut ne gjenine e tij, vizione te qarta ne nje bote pa vizione etj, por fatkeqsisht i mungon paraqitja e jashtme, eshte i shemtuar fizikisht, pamje banale dhe i rendomte, ka tamam pamjen e nje ndihmes magazinieri qe pret urdherin nga kryemagazinieri te sulet te mbushe kamionin. Nuk mund te besh president nje qe nuk i pelqen femrave, dmth gjysmes se popullsise.

Edhe Jezu krishti ishte tehkton ,ne greqisht ,punetor me meditje si ata qe rrinin tek kinema partizani me lopata ne duar :grinning:

Po keto majmunet pellazge te Deltes c’kane qe ngazellohen me fitoren e Milanit?Apo meqe s’jemi ne gjendje te krijojme futbollin tone , te ngazellohemi me fitoret e te tjereve :grinning:
VIDEO/ Tirana “shpërthen” në ngjyrat kuqezi, shikoni festën e çmendur të tifozëve të Milanit në sheshin “Skënderbej” (panorama.com.al)

Emri Kosova duhet te hiqet se eshte toponim serb thote kjo zonjeza lulushe e te zevendesohet me emrin Dardani .never mind se shqiperia vet eshte e mbushur toponime serbe turke greke e latine bile edhe vete emri dardani eshte me origjine greke sipas Dardanos biri i zeusit dhe electras zoti i grykesise .

#dojadalim

immagine

1 Like