Diskutime te lira - Mars 2021

kujdes se do tvijne ato te bashkise se fikut

kishte ardhe ai ke dardha, se mos e kishte per here te pare, per here te dyte e kishte

Rama: Do sjellim punëtorë afrikanë në vend, se shqiptarët janë dembel rrinë në kafe

image

e dum !
afrikën !
si gjith shqipria !

e dum !
afrikën !
si gjth shqipria!

2 Likes

:rofl: :rofl: :rofl: ahahaha

duket qi s’jau kap as ktyne

1 Like

ky profesori, me kete studim, normalisht duhet te marri çmimin nobel,

rv, gjer dje ti shaje arbanin se bente propagande 50 censhe, ndersa ketu po del vete i tille,

1 Like

r.v. eshte budalla qe here pas here ka ndonje shkreptime iluminuese, gje ne plan te fundit e ben akoma me budalla.
Pjer, eshte me mire kur je thjeshte budalla pa shkrepetima dhe revelata alkoolike.

2 Likes

Rv merr $1 Pjer, e ka me te sofistikuar propaganden per palloshin😃

2 Likes

Z.Pjer me vjen keq po me ke keqkuptuar sepse un gjuaj majtas qe ta marrin mesazhin ato djathtas :rofl:

2 Likes

Këtu u lëngëzua Alba e ftohur dhe e shpuar keq ngambrapa Grande Kapo. Tani do kthehet t’u shërbejë dashnorëve poshtë Lanës.

Gabim, z. Pjer, @i barastunduri eshte revolucionar iluminist post-modernist idealist, e ben propaganden falas gju me gju me Qimin te zyra e ketij te fundit. Ne fakt vetem @i barastunduri eshte ne gjunje, Qimi rri ne kembe.

Ja Grande Kapo, nuk me ke kuptu, une i bie Luluthes qe ta iluminoj Edvinin

U martove apo te iku Kinezja😟

Ja Grande Kapo

Kinezja eshte Kinez :rofl:

2 Likes

Me mua e kishe kete punen e kinezes? Ke fillu ta rregullosh me Alben e ftohur dhe te shpuar keq ngambrapa kodosh, me duket se do qe t’i zesh vendin poshte ures, tani qe po mendon te nise punen poshte Lanes. Po mos u mpref kot, se nuk kthehet, se nuk ka ku lë dashnorët sipër urës, ata nuk pranojnë që nuk pranojnë të vijnë në Shqipëri.

Dashnoret e Albes se ftohur e te shpuar keq ngambrapa ne pritje te kthimit te saj