Diskutime te lira - Mars 2021

Kjo grua shkruan një herë ne 4 vjet kur vijne zgjedhjet. Shkruan shkrimin me te mirë te kater viteve dhe zhduket. Dhe rishfaqet pas 4 vitesh.

Pa diskutim pena me e mire (dhe më e rralle!) e publicistikes shqiptare.

Thjesht gjeniale.

1 Like

te vritesh ne islande ku ndodh nje vrasje ne 100 vjet eshte kulmi i tersit.ja dhe dashnori i Arban pederastit .
Zbardhet vrasja e Armando Beqirit, 35-vjeçari ekzekutoi me 9 plumba bashkëkombasin në Islandë, i shpallur në kërkim edhe nga policia shqiptare - Shqiptarja.com

6 ore pa postime nga Merua​:thinking: dicka nuk shkon ketu​:thinking::thinking::thinking:

1 Like

Ka nevoje per pak pushim se arban pederastit i eshte bere vrima e bithes me e madhe nga ajo e tunelit te rruges se kombit nga te qiret e shumte :rofl: :rofl: :rofl:

1 Like

kurse ata qe percaktojne se kush eshte thjesht gjeniale, jane mbigjeniale, jane te koklavitur gjeniale. Jane thjeshte plehre, qe gjenialitetin ja veshin politikes ne plan te pare.

asgje e re nga fronti i lindjes, veç byth dhe bole :grinning:

3 Likes

kjo eshte esenca e historise se njerezimit Pjer.ki mendjen ne mesim :grinning:

gjeorgjia po e mban Spanjen ne 0-0.Ndoshta Spanja po kalon nje jave te keqe e kosova mund te kete fat…

Po pidhi??? Doli demode??

:rofl:
me duket se peshqit filluan te kuptojne, fillimi i mire, gjysma e punes, dmth gjysma e boles dhe gjysma e feles.
He me ju lumte, e lumsi une qe ja arrita kesaj dite!

lajm i mire, EU liberalizoi vizat per kosoven, duke ua lene vendeve te saja te vendosin vete per 3 mujorin,

1 Like

Pjer, asgje te asgje te re nga fronti i perendimit, veç gjysma byth dhe gjysma
bole: kur u nda, kaq na ra (marloni ngambrapa)!

Mandi i nish-tullës,do mbledhë gjithë evgjitët dhe do i bashkohet lulit. Grekët i ka,gjithashtu!
Dëgjove alba😀,ka dhënë urdhër “Të ka lali xhan” që të gjithë ata që kanë cene të votojnë lulin.

kjo qe kendonte "sa e kam bythen e mire "ka kaluar me PS , lali Erin e Arban pederastin .
(sa kame bythen e mire - YouTube)

Eshte vertet shkrim i bukur , duket qe nuk e ka shkruar nje Shqiptare ! Dmth dikush qe nuk jeton ne Shqiperi ! Po ta shohesh nga jashte Shqiperine eshte fiks sic shkruan zonja, llogjika eshte e sakte ! Ashtu sic per cdo njeri normal, pavarsisht bindjeve politike analistet e tv shqiptare do te dukeshin krijesa te cuditshme e te pakuptimta ne budallekun e tyre!! Ajo qe nuk kupton zonja eshte se ata luajne budallain , jane te vetedijshem ne rolin e tyre , eshte nje makine e tere mediatike qe te bardhes(apo grise, jeshiles, te verdhes) i thote te zeze me vetedije te plote ! Njesoj si te analistet kjo teknike e bardhes te bere te zeze eshte e perqendruar ne rrjete sociale si FB e Instagram ! Beson apo jo kjo teknik apo taktik (quaje si te duash) mund te sjelle edhe supriza ne zgjedhje ! Une jam kurioz te shoh sa e madhe do jete kjo suprize ! Dy shembuj e dy te verteta absolute te njeriut te ri kapitaliste shqiptar : Njerez ne Shqiperi qe marrin rroge nga 800-1 mij euro ne muaj , te cilet mendojne se fitojne me shume lek duke punuar si pastruese ne Evrope( e nuk po te permend cfare perlash thone ata qe jane te papune!!! ) ! Njerez qe jane te sigurte se ne perendim shteti nuk te braktis e mund te jetosh normalisht me social ! Ketyre njerzve u flasin keta analistat … !

370 komente gjysma te postuara nga Arban pederasti i cili shkruan te njeten gje ne cdo koment ,perseri e perseri .dhe kjo vetem per muajin mars.

U prehtë në paqe, bravo i qoftë për 1997-n

:disappointed_relieved: :pray:
(amà ne rastin e tij kjo ka qene vetevrasje e paster : në mos ky virus, diçka tjeter, heret a vone do behej sebep. Mbipesha e tij ka qene… surealiste!)

Mbase ka gisht Saliu​:thinking::thinking:

I ndjeri ishte duke luajtur tavelll me kojshiun per qejf te vet ,kur e moren ne tel e I thane te kemi bere krieminister.