Diskutime të lira - Mars 2022

Mirseerdhët tek tema e diskutimeve të lira për këtë muaj. Këtu mund të diskutoni pak a shumë çfarë të doni, sidoqoftë duke ndjekur udhëzimet e faqes.

mirseardhe i dashur

gëzuar tet marsin o gra

@STALKER nxirre koken se te erdhen korcaret posht zyres…

dhe elbasanllijte ngambrapa zyres :rofl:

#dojadalim

immagine

https://nacionale.com/Lajmet/Ngjarja/-Arrestohet-te-48-policet-e-pikave-kufitare-Qafe-Prush-dhe-Qafe-Morine-378

Dikush duhet ti thote ketij se nuk i ka hije burrit plak te rrihet me miletin si me qene adolescent :grinning:
http://www.panorama.com.al/zhvillime-te-bujshme-nga-kosova-arrestohet-presidenti-i-federates-se-futbollit-agim-ademi/

Dhe kjo ishte nje nga me te sukseshmet shqiptare…
http://www.gazetadita.al/video-elsa-lila-llogaritare-e-klanit-italo-shqiptar-te-trafikut-te-droges-momenti-i-arrestimit-te-kengetares/

Merpo çu be Stalker, ndoqi keshillen time qe te martohet me nje jevge nga rrethinat e parisit dhe te lere menjeane Vladimirin dhe falenderimet ndaj tij?

274982509_10216480614128174_909251731184497328_n

+taljont

Maqedonia e veriut eleminoi Italine me lojtare shqiptare e kryetar federate shqiptar .duket se shqipot bejne hair kur luajne per kedo pervec Kosoves e Shqiperise…

Gjykata e Stalkerit miraton kuvendin e 11 Dhjetorit…

Kur serbet iken nga Kosova…imazh

e gjate luftes a ja tregonin serbit gishtin e mesem 1.8 milion shqiptare te Kosoves ?

p.s. eshte lehte te luash lojin e fitimtarit nen tutoren e protektoratit te marincave …

#dojadalim
immagine

Mbasi Juri Kim mbeti si e dhjere pas 6 marsit… edhe kryesisht mbas luftes ne Ukraine… Viza turistike behet 10 vjecare

r v, perse eshte fjala, shpjegoja plakut , per çfar vizash dhe per ç’arsye u be kjo, per ç’dhjerje bohet fjale,