Diskutime te Lira - Qershor 2020

Mirseerdhët tek tema e diskutimeve të lira për këtë muaj. Këtu mund të diskutoni pak a shumë çfarë të doni, sidoqoftë duke ndjekur udhëzimet e faqes.

1 Like

Ç u bë me zezakun??? Mbaroi kryengritja??
Po solidariteti mbareshqiptar prosfrikan !!!
Po ne,kur do veme kryeminister te zi? Ose jevg,ska gjë! Ìça thote mutci me ljubon?? A eshte me nacionalizmi sreha e fundit e maskarenjve?? Po trampi,xhonsoni,makroni,vuçiçi,miçotaqi,orbani, jane maskarenj???
Po e “djathta” afrikane shqiptare ça thote??
Po kinezka amerikane,ça beri me kalamajte e kopshtit shqiptar?? U terhoqi ndopak veshin??

Ouzo apo dicka tjeter?

Tetekembesh zonje! Aludimi eshte tipik majtist!

e dashur gjembi, te shoh qe je kompjuteriste e zonja, dhe desha te pyes, ç’moshe keni,

I dashur Pjer, keni adresen gabim, c’ne une kompjuteriste e zonja? Si erdhe ne kete perfundim?

Pjer, i ke hum fare piket kesaj rradhe, nuk pyeten kurre grate per moshen.

1 Like

vete fakti qe hap teme, kujdesesh per faqen, tregon se je shume me e zonja se ne te tjeret ketu, aq me teper qe je femer, prandaj te pyeta per moshen, se te dish kompjutrin me mire se ne, do te thote te jesh e re, apo te pakten nen 50 vjeçe.

1 Like

e kisha per studim, per kuriozitet, i modho,

si perkthehen shqip “chickpeas

Cfare studimi po ben Pjer? Mosha eshte vetem nje numer.

Qiqra - pa 10 shkronja.

1 Like

rrofsh, hic truri andej

as googlli nuk e perkthente

1 Like

hiq e ver kete :stuck_out_tongue_winking_eye:

Casanova ka qene nje nga njerzit me kurioze ne bote.