Diskutime te lira - Shkurt 2019

Mirseerdhët tek tema e diskutimeve të lira për këtë muaj. Këtu mund të diskutoni pak a shumë çfarë të doni, sidoqoftë duke ndjekur udhëzimet e faqes.

gruan e kujt ka kap ed rama?
a e kalon dot birisha oqeanin dot? (po me not?)

1 Like

Beni llafe te pista, mos beni lufte!

I ka qjujt japonezi francezit me i rakete, por nuk e ka vene re njeri.

eros - thanatos

https://www.youtube.com/watch?v=V719Pl5Ms1I

plasen duke e cituar serbet lulzim bashen
https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2019&mm=02&dd=02&nav_id=1501051

Per nje te ardhme me te mire per femijet. lol

ngjarje te ngjajshme me te shqiperise sepse shqiperia duke dashur te behet si bota s’ka si mos kopjoje nga harbuteria e kesaj kryesisht amerikes si faqja orgjinale nga ku kopjohet.
Dicka mbi shemtine masive amerikane amplifikuar kjo nga mediat sociale, ketu. Dhe, te kisha bere nje pyetje diskutimet e lira te janarit, do me ndihmosh me nje site ne net…

Revolucioni I pushtave po ha bijte e vet.
Në fillim e kishin rradhen kulaket si puna e Howard Schultz,tani po e hane politikanet e tyre.
Nuk jam fare dakort me thirrjet qe po behen per doreheqjen e tij,pasi nuk eshte ky qe ka bere ato fotot.
Sa me teper qe ato foto jane bere ne vitet 1980.

Por kam I sigurte qe ky do te ishte në rradhe te pare te jakobineve nese kjo do ti kishte ndodhur ndonje republikani.

Le te provoje ilacin qe po gatuan partia e tij dhe ta shohe se si merren ne qafe njerez te pafajshem.

Pac fat o zoti guvernator!

Kurvenatori duhet te jape doreheqjen.jo se ajo qe ka bere e meriton nje ndeshkim te tille por Mesazhi se eshte kabim e racizmi nuk duhet toleruar aspak.

Nese nuk ka bere gabim, perse te jape doreheqje? Apo se ashtu duan jakobinet e Partise?

Shoku i Karentit

S’ka burre qe i beson Meros, por ne rast se Sali Berisha i ka fabriku akuzen qe po ja permen tash 20 vjet, ne lidhje me atesine e te birit, Sali Berisha asht njeriu ma i ndyre qe ka bota mrena!

Vetem te barastundurit nuk e dine qe Sala eshte njeriu me i ndyte qe ka pa bota, ska rendesi e ka fabriku akuzen apo jo. Edhe Karenti e di kete, po ashtu eshte nje pune qe nuk e pranon.

Tani qe ai nuk dha doreheqje do fillosh te pellasesh : Pse nuk dha doreheqje, ishte kollaj kur ia kerkuan doreheqjen Steve King ? … qe llafepistsh nonen tate ne gjume…


definitiv une kam ardhe ne konkldim qe qels i sekretit ne jete eshte gjeni .Gjeni qe trashigon . ( te mire te keq , te smut , te shendosh , te mequr , te budallaft , etj … yyy , ska skaj …)
p.s.
a ju pata thene qe keti djaloshi ja besoj gjenin qe ka trashiguar ,e ska si devijon .

Ligjerisht nuk ka bere ndonje kabim .por kuvernatori eshte edhe udheheqes moral .moralisht ai s’ka me sy e faqe te dale ne mexhlis e tu beje moral te tjereve.

Nje dite ky bandit muti do te mesoje the hard way thenien e te lumit Jezu krisht : you live by the sword you’ll die by the sword .djemte levende si shkaba ne vend ti trgojne vendin ketyre banditeve merren me emigrantet